Orc Slayer Full İndir Oyun indir

Oyun / 02 November 2015

orc slayer full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Orc Slayer - Devrimci bir Kütle Orc Silahı Silahı ile Silahlı olarak, göreviniz saf intikamlardan biridir. Yeni Crossbow'ınızı ve özel cıvataların bir dizisini kullanarak, yolunuzu öldürün ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cooply Solutions

Publisher: Cooply Solutions

sürüm tarihi: 5 Kas, 2015

tür: eylem, macera

Dünya Orklar tarafından geçti, büyük orc ayaklanmadan kurtulan az insan evlerini kaçtı. Kasabalar ve kaleler terk edildi, dünya vahşi istilacı orduların merhametinde. İnatçı ve kararlı olduğunuzu belirlediniz, evinizin yakınındaki kalın ormanda saklanmayı reddettiğiniz, intikamınızı çizmek, herhangi bir kılıcı rekabet etmek için bir silahın oluşturulmasına yol açtı, herhangi bir sihire karşı koymaya ve ölümcül güçle hiçbir şeyin yanına lanet olsun. Şimdi tek başına, devrimci yeni silahınızla silahlı, ordulara karşı intikam almak ve kokanlarının topraklarını temizlemek için.

Crossbow! - Davul sonsuz bir cıvata kaynağıyla beslenir Bu, herhangi bir orc slayer gerçekten ihtiyaç duyulan tek silah! Bunu, dünyanın dört bir yanında noktalı, güçlü, büyülü özel cıvatalarla birleştirin ve hiçbir hakem ordusunu almak için uygun bir silahınız var! Slayinginizden deneyim kazanın ve en fazla Orc Slaying için Crossbow'ınızı ve özel cıvatalarınızı yükseltmek için kullanın!

Orks! - sadece bir şeyle öfkeli ve motive olmuş; Orc olmayan her şeyi öldürmek. Birkaç farklı türde Ork ve köleleri, her biri, her biri kendi kendine özgü tehditleriyle başa çıkmak için farklı bir yaklaşım gerektiren işgal gücünü oluşturur. Onlara sahip olduğun her şeyle vur!

Dünya! - Kentler, Vadiler, Kaleler ve Bataklıklar aracılığıyla arsa boyunca seyahat edin! Toplam orc yok etme arayışınızda çevrilmemiş bir taş bırakmadan. Dikkatli olsa da, bir kalenin karanlık, nemli koridorlarında olduklarından daha geniş gün ışığında açıkta daha kolaydır. Veya bir bataklığın kalın yaprakları.

Minimum: OS: Windows 7.0 İşlemci: Çekirdek I3 3.1 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1GB VRAM ile Radeon HD6870 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 700 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ