Order of Battle: Panzerkrieg Full İndir Oyun indir

Savaşın Siparişi: Panzerkrieg Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Savaşın Siparişi: Panzerkrieg - Panzerkrieg, Savaş Sırası için yeni genişleme: II. Dünya Savaşı, sadece .... gibi ikonik savaşlar da dahil olmak üzere doğu cephesinde odaklanmaktadır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Artistocrats

Publisher:

sürüm tarihi: 30 Kas, 2017

tür: strateji, simülasyon

Kuzey Avrupa'daki iki yıllık aydınlatma zaferlerinden sonra, Alman ordusu savaştaki ilk büyük gerilemesini yaşadı. Doğu için büyük saldırgan - Sovyetler Birliği'nin işgali - Moskova'nın kapılarının önünde durdu.

Başkentlerinin amansız savunmasını takiben, Sovyetler 1941'in sert kışlarında birkaç büyük saldırı başlattılar. Alman kuvvetleri geri çekilme ve yeniden toplanmaya zorlanır, ancak Moskova'nın ulaşamayacağı yerlerini korumak zorundadır. Sovyet saldırıları kırıldıktan ve Panzer bölümlerinin gücü dolanırsa, toplam zafer elde edilinceye kadar saldırıya devam edilir.

Panzerkrieg, savaş sırası için yeni genişleme - WW2, daha önce çıkan Blitzkrieg DLC'nin ardından Alman Grand Kampanyasının ikinci bölümünü oluşturur. Oyuncular Panzerkrieg kampanyasını sıfırdan başlatabilir veya daha önce açık olan tüm komutanlar ve uzmanlıklar dahil olmak üzere Blitzkrieg kampanyasının sonundan çekirdek kuvvetlerini ithal edebilir. Kampanya, yalnızca Sevastopol kuşatması gibi ikonik savaşlar, Stalingrad'daki yıkıcı kentsel savaş ve Kursk savaşındaki zırhın destansı çatışması gibi ikonik savaşlar da dahil olmak üzere doğu cephesinde odaklanmaktadır.

Anahtar fetürleri: Tiger ve Panther Tankları, Ferdinand Tank-Destroyers ve Wurfrahmen motorlu roket fırlatıcıları dahil olmak üzere 40+ yeni birim, Luftwaffe, FW 190 Serisi, ME 410 Avcı Bombacıları ve JU 87 G "Kanonenvogels" gibi yeni uçaklarla güçlendirildi. Blitzkrieg kampanyasını takiben ve Alman Avrupa kampanyasında henüz habersiz bir son bölümden önce büyük bir kampanya olarak oynanacak şekilde tasarlanmıştır. Çekirdek kuvvet ithalatı, önceden kilitlenmemiş komutanları ve uzmanlıkları içerecek şekilde geliştirilmiş ve genişletildi. Yeni bir ıslak iklim türü savaş alanını etkiler: üniteler çamurda yavaş hareket ettirin ve toprak yollar artık herhangi bir hareket bonusu sağlamaz. Rhzev Demyansk Kharkov Sevastopol Voronezh Kalach Kafkasya Stalingrad Kış fırtınası Zvesda

Minimum: OS: XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: Pentium 4 veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafik: 512 MB DirectX 9 video kartı ile Shader Model 2.0 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ