Organic Panic – Early Access Oyun indir

Oyun bilgisi:

Sihirli bir şekilde gelişmiş organizma (GDO'yu değil) 1 ila 4'ü oynayın ve çılgınca tam aromalı seviyelerde bir baraj yoluyla savaşın, her biri tamamen tahrip edilebilir (gerçek dünya materyalleri) ve tamamen reaktif sıvılar sunar.
Lav, ahşap evleri yakar, cheddar parçalarını eritir ve yiyecekleri hızlı bir şekilde pişirir. Buz parçaları yere çarptı, herkesi ezmek, erir (lavla temas halinde) suya, su ateşi söndürür, lav ve kötü adamlar suda boğulur - yaşam döngüsü ... ya da değil!
organik Panik, büyük bir oyundur Tek oyunculu macera modu, sizi 100'den fazla zihin bükme seviyesine sahip, 12 güzel el boyanmış ve arka plan ortamları arasında, renkli bir komik hikaye tarafından yönlendirilen 4 oyun modu, yanında, kendi başına bu şekilde inşa edebilirsiniz - Cehennem fizik tabanlı konferanslar ve ortamlar (kullandığımız aynı araçlarla) (kullandığımız aynı araçlarla) ve diğer oyuncuların kötü tuzaklarınızı hayatta kalmaya çalıştığını ve squirm'i izleyin, sonra onları arkadaşlarınızla, aileniz ve acı düşmanlarıyla paylaşın, ancak onlara oy verdiklerini dikkat edin. ve Liderlik tablosunu yukarı veya aşağı itin.
Yerel CO-OP'yi oynayın ve arkadaşlarınızla karşı olun - Maddening bulmacalarını çözmek için birlikte çalışmanız gereken zaman boşaltma eğlencesi, Versus Mode yakın ufukta ve oyun oynama dinamikleri ve taktiklerinde yeni bir boyut vaat ediyor .

Özellikler:

  Anında Erişim - Şu anda Organik Panik oynayın - 50'den fazla beyin burma zorlu seviyeleri hemen oynamak için .... Tamamen dinamik fizik motoru - 'Daft Motoru' (Yıkılmaz ve Akışkan Teknolojisi) dayanarak her şeyi tamamen kırdı, tüm unsurların malzemelerine dayanarak gerçek dünya özelliklerine sahip, ahşap yanıkları, metal elektrik iletiyor, buz suya erir (karakterlerin yüzebilir) in), kauçuk kabarıktır ama erir, elmas süper sert ve kiraz ayakta duruyorsa her şey yoluyla patlatacak! Çığır Açan Sıvı Simülasyonu - Bu teknolojiyle, tam anlamıyla tüm seviyeyi tamamen reaktif sıvılarla doldurabilirsiniz; Sıcak yüzeyler ve asit, cam ve elmas hariç çoğu malzemeden erir! Yerel Co-Op Mode - Şu anda arkadaşlarınızla (veya düşmanlarınızla) Organik Panik oynayın - Birbirimize MAD Fizik tabanlı bulmacaları ve iyi bir yandan aksiyon patlamasının iyileştirilmesine yardımcı olmak için kombine beyin gücünüzü kullanın! Kendi seviyenizi oluşturun - Tüm seviyeleri yapmak için kullandığımız aynı araçları kullanın, kendi çılgın fizik eylem seviyenizi yapmak, şekiller çizmek, Boolean nesneleri, elemanlarda bırak (silahlar, anahtarlar, madenler vb.) Malzemeleri değiştirin (onlar) Gerçek dünya efektlerine sahip olmak) Pikap ve düşman ekleyin, sonra hemen içeri gir ve oynayın, her şeyin işe yaradığını izleyin (çoğunlukla işler). Denetleyici Desteği - organik panik, Xbox denetleyicisi etrafında tasarlandı ve tam destek yol haritamızın bir parçasıdır. Steamworks - Tam SteamWorks entegrasyonu, seviyelerinizi oluşturun, onları organik panik topluluğuyla paylaşın, onları derecelendirir ve liderliğe tırmandır (umarım!) - Organik panik bu akılda tutuldu ve yapıldı. Komik Tahrikli Hikaye - Tek Oyuncu Macera Modu, Bükülmüş bir çizgi roman tarafından sürülür, tüm hikayeyi yakında mevcut olduğunu söyleyen basılı bir renk komiktir. 4x benzersiz oyuncular karakterler - her biri kendi benzersiz yetenekleri, güçleri ve özel güçleri olan Kiwi, Havuç, Hindistan cevizi veya kiraz olarak oynayın, her birini öğrenin, ardından bunlarla birlikte çalışın. Her oyuncunun zorlu oyun ve uzun ömürlülüğü yapan tamamen farklı ve benzersiz bir yeteneklere sahiptir. Cool oyun modları - Farklı oyun modları, Swapzy, Morphy, Choosy, Timerun oyna. (CO-OP ve VS (gelmek için) onları öğrenin, oynatın, onlara uygulayın, daha sonra bu farklı modlarla kendi seviyelerinizi oluşturun. Nasıl kurulur:

   1. Organik panik indir - Burada erken erişim:

    (Nasıl indirileceğini bilmek, burada )

    • Bağlantı Mega.co.nz:

    • Doğrudan bağlantı:

    • Link Kumpulbag
    İndirme Linkleri

    alternatif


    google


    google


    alternatif

    Linki

    meganz

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    uptobox

    i̇ndirme Linki

    google

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    contact me

    alternatif

    game request
91
TELİF HAKKI İHLALİ