Orwell: Ignorance is Strength Full İndir (v1.1) Oyun indir

Orwell: Cehalet Gücü Ücretsiz İndir PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Orwell: Cehalet Güçlüdür - Orwell Gözetim Programının en gizli bir bölümünde bir hükümet memurunun ayakkabılarına adım atıyor. Hem ortaya çıkma hem de .... için güç verildi.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Osmotic Studios

Yayıncı: Adam Gezgin

sürüm tarihi: 22 Şub, 2018

tür: simülasyon, macera

Sahte Haberlerin Yükselişi, Sosyal Medya Yankı Odaları ve Gerçeklerin Yer Değişimi, Orwell: Cehalet Güçlüdür, ödüllü gözetim gerilim sezonu, Orwell. Hem ortaya çıkma hem de "doğruluk" ile oynama gücüyle, ülkenizin hizmetine ne kadar uzağa gideceğinizi ve gerçeğin kutsal olup olmadığına veya cehalet olup olmadığına karar vermelisiniz.

"Office" - Hükümetin Orwell Security Programı'nın birinci gizli bir bölümüne indüklendi - sivil huzursuzluk, ülke arasında büyük bir siyasi kriz olma tehdit ettiği bir zaman boyunca araştırmacı bir ajanın rolünü üstlenecek ve komşu ülke pargürleri.

Doğrudan Orwell Danışmanı, Ampleford'a rapor vererek, artan siyasi gerginliğin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarma ve Raban Vhart'ın hayatlarına derinlemesine dalga geçiyorsunuz, insanların sesinin ve kendini ilan ettiği gerçeği, karısı , Karen ve kardeşi, Illya, potansiyel katılımlarını ortaya çıkarmak için.

Size görevinizde yardımcı olmak için, anlatımı kontrol etmek ve etkilemek için fırsatlar sağlayan yeni araçlar ve mekanikler verilecektir. Yeni bir "günün saati" sistemi sizi zamana duyarlı durumlara sokar, kimin araştırmayı ve ne zaman olduğunuzu, her zamankinden daha önemli hale getirir. Ayrıca, etkinliklerin rapor edildiğini ve halk tarafından algılanmasını etkilemek için ek bilgiler toplamak için daha yaygın olarak daha geniş ve vatandaşın hayatlarına daha fazla araştırabilirsiniz.

Özellikler:

Karıştırıcıların araştırılması - Orwell dünyasına girin ve sivil huzursuzluk ve politik gerginlik zamanında "Ofis" olarak bilinen birinci gizli ajan bölümüne katılın. Web sayfalarını, sosyal medyayı ve özel iletişimleri keşfederek ilgi çekici kişiler. Bağlantı yapmak. Bilmek istediğiniz bilgileri bulun.

Gerçeği ortaya çıkarın - hikayeleri gerçeklerden, yayılan mitler ve gerçek olanlardan sahte haberleri ayırın. Katılanların gizli gündemlerini tanımlamak ve onları ortaya çıkarmak.

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: GPU: DirectX 9 uyumlu DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
45
TELİF HAKKI İHLALİ