Orwell: Keeping an Eye On You Full İndir (v1.4) Oyun indir

Oyun / 31 Ekim 2016

Orwell: Size göz kulak olun PC oyunu direk indirda çatlamış ve torrent. Orwell: Üzerine bir göz tutmak - Big Brother geldi - ve sensin. Bir dizi terör saldırısından sorumlu olanları bulmak için vatandaşların hayatlarını araştırın. Bilgi ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Osmotic Studios

Yayıncı: Adam Gezgin

sürüm tarihi: 27 Ekim, 2016

tür: Simülasyon, Macera, Visual Rover, NOKTA & AMP; düğmesine tıklayın

Big Brother geldi - ve sensin. Bir dizi terör saldırısından sorumlu olanları bulmak için vatandaşların hayatlarını araştırın. İnternetten bilgi, kişisel iletişim ve özel dosyaların hepsi sizin için erişilebilir. Ancak, uyarın, tedarik ettiğiniz bilgiler sonuçları olacak ...

Orwell, milletteki her insanın çevrimiçi varlığını araştırma gücüne sahip olan yeni bir devlet güvenlik programıdır. Tüm kişisel iletişimi izleyebilir ve herhangi bir bilgisayara erişebilir. Vatandaşların mahremiyetini korumak için, insan araştırmacıları, Orwell'in verilerini inceler ve hangi bilgi parçalarının güvenlik güçlerine iletilmesi gerektiğini ve hangi bilgilerin reddedilmesi gerektiğini belirtir.

Binlerce adaydan seçildi, orwell'in ilk insan araştırmacısısınız. Ve bir terör saldırısı, milletin başkenti Bonton, Orwell'in başkentlerini kaydeceğinde, derhal testi yapılır. Tek ilgilenilen bir kişiyle başlayarak, güvenlik güçlerinin oluşturulmasına ve potansiyel suçluların bir ağını oluşturmasına yardımcı olacaksınız.

Ama bu insanlar gerçekten teröristler mi? Orwell'e gösterdiğiniz bilgiler onlar hakkında ne söylüyor? Ya onlar hakkında bir şeyler öğrenirseniz, sevdikleri bile bilmiyorlar? Ulusun özlem olduğu güvenceyi korumanın gerçek fiyatı nedir?

Temel özellikler

Vatandaşların dijital hayatlarını araştırın.

Web Sayfalarını Ara, Sosyal Medya Mesajları ile Scour, Fatura Site Profilleri, Haber Makaleleri ve Blogları Bir dizi terör saldırısından sorumlu olanları bulmak için.

şüphelilerin özel hayatlarını istila etti.

Sohbet iletişimini dinleyin, kişisel e-postaları okuyun, PC'leri kullanın, tıbbi dosyaları çekin, bağlantılar yapın. Bilmek istediğiniz bilgileri bulun.

Bilginin uygunluğunu belirleyin.

Sadece sağladığınız bilgiler güvenlik güçleri tarafından görülecek ve harekete geçecektir. Ne gördüğüne ve ne olmadığını, şüphelilerin nasıl algılanacağını etkilemeye karar verirsiniz.

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: GPU: DirectX 9 uyumlu DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ