Oscura: Lost Light Oyun indir

osura: Kayıp ışık full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Osura: Kayıp Işık - Oscura, Çırak Deniz Feneri Keeper, Aurora Stone'u yok etti, Driftlands'teki kırılmış durumdalar gönderdi ve onları karanlığa ve tehlikeye soktu ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: çikolata kurtuluş ön

Publisher: Sürpriz saldırısı

sürüm tarihi: 24 Şub, 2015

tür: macera

Çırak Deniz Feneri Bekleyicisi olan Oscura, Aurora Stone'u yanlışlıkla tahrip etti, driftlands boyunca kırılmış durumdalar gönderiyor ve onları karanlığa ve tehlikeye soktu. Şimdi, taşın parçalarını bulmak ve karanlıkların yaratıkları onu tahrip etmeden önce Driftlands'a ışığı geri yüklemek için Oscura'ya kadar. Neyse ki, kaza, Osura'nın elini parlayan ateşle kaynaşmış ve ışığın dokunuşlarını her şeyi değiştiren güçleri kullanmasını sağladı. Her seviye, klasik platformların zamana onurlandırılmış mekaniğine dayanan bu modern maceradaki bulmaca çözme becerilerinizi ve tepkilerinizi zorlar.

Özellikler

ışığa hakim olun: karanlık yolculuğunuz boyunca, her biri Driftlands aracılığıyla size yardımcı olmak için tasarlanmış dört farklı güç bulacaksınız. Yıkım, inşaat, yerçekimi ve zaman komutandır. Driftlands içindeki karanlık yolculuğunuzdaki her benzersiz ışık gücüne hakim olun.

Kazara Kahramanımızın Kökeni Keşfedin: Osura her zaman Driftland'ın güvenilir deniz feneri bekçisi değildi. Ve her zaman yanıcı elini yoktu. Önceki Osura oyunlarından önce gerçekleşti, kayıp ışık, kahramanın yolculuğumuzun başladığını ve orijinal ışık evinin kaderi olduğunu ortaya koyuyor.

Eski okul platformu yeni okul tasarımı karşılar: Süper Mario Bros gibi klasik platformlardan ilham almak, osura kayıp ışığı bu elemanları modern bir tasarım estetiğiyle birleştirir.

WITS'inizi kullanın: Driftlands Feint yürekli ve Osura'nın bir savaşçı olmadığı için değil. Kayıplar, shagrims, bewing, grymfus, lanetli kafatasları ve daha fazlası gibi yaratıkları düşünmeniz ve çıkması gerekecek. Tıpkı zorlu olanlar, hayatta kalmak istiyorsanız çözmeniz gereken bulmacalardır.

Kötülükle yüzleşin: Aurora Stone'un kırılmış durumdalarını toplamayacağınızı düşündüğünüzde, nihai zorlukla yüzleşmeniz ve kayıp ışığı geri kazanmanız gerekir ... ama dikkat edin ... Mavro Gölgelerin Efendisi Bekliyor. Sadece Mavro'yu yenerek, Driftlands'u kurtarabilir misiniz?

Minimum: OS: Microsoft® Windows® 7/8 İşlemci: 1.4GHz veya Fasterdual Core CPU 2GZ Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Son 4 yıldan beri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
75
TELİF HAKKI İHLALİ