Osmos Full İndir Oyun indir

OSMOS full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. OSMOS - OSMOS'un ortam dünyasına girin: zarif, fizik tabanlı oyun, rüya benzeri görseller ve minimalist, elektronik film müziği. Amacınız, diğerlerini emerek büyümek ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hemisphere Games

Yayıncı: Hemisphere Games

sürüm tarihi: 18 Ağu, 2009

Tür: Casual, Puzzle, Strateji, Simülasyon, Sci-Fi

OSMOS'un ortam dünyasını girin: zarif, fizik tabanlı oyun, rüya benzeri görseller ve minimalist, elektronik film müziği.

Amacınız, diğer motoyları emerek büyümektir. Sizin arkanızdaki maddeyi çıkararak kendinizi uygulayın. Ancak akıllı olun: Maddenin çıkarılması da sizi küçültür. Rahatlayın - iyi şeyler bekleyenlere gelir.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Bağımsız Oyunlar Festivali Finalisti Üç Kategoride: Seumas McNally Büyük Ödülü, Tasarımda Mükemmellik ve Teknik Mükemmellik Serenely ortam seviyelerinden çeşitli ve daha zorlu dünyalara ilerleme. (47 seviye, ayrıca bonus içeriği) Çekici çekiciler, repulsörler ve akıllı motonlar, benzer yetenekler ve hedeflerinizle 2009 Pax 10'dan biri olarak seçildi Prosedür İçeriği: Herhangi bir seviyenin rastgele versiyonlarını oynayın Loskil, Gaz / Yüksek Gökyüzü, Julien Neto, Biyosfer ve daha fazlası tarafından Sublime Elektronik Soundtrack Dinamik zaman çözgü: Çevik rakipleri kurtarmak için zaman akışını yavaşlatır; Mücadeleyi yükseltmek için hızlandırın

OS: Windows XP veya Vista İşlemci: 1 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: OpenGL destekli 3D grafik kartı. Minimum Çözünürlük 800 × 600 DirectX®: N / A (OpenGL) Sabit Disk: 33 MB Ses: Kesinlikle ?
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
83
TELİF HAKKI İHLALİ