Override: Mech City Brawl Full İndir Oyun indir

Geçersiz Kılma: Mech City Brawl full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Geçersiz Kılma: Mech City Brawl - Dişliler yok, Zafer yok! Devasa robotları kontrol edin ve bu 3D Mech Browler'da Dük! Epik savaşlar yerel ve çevrimiçi olarak bekliyor, 4 oyuncu Co-op ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: The Balance Inc

Yayıncı: Modus Games

sürüm tarihi: 3 Ara, 2018

tür: eylem

Dişliler yok, zafer yok! Devane mücadele robotlarını kontrol edin ve bu 3D MECH tabanlı Brawler'da fantastik şehir manzaraları arasında Dük. Epik ve patlayıcı savaşlar, yerel ve çevrimiçi olarak anime-ilhamlı mechs ile oyun modları, iki ila dört oyuncu ve tek oyunculu bir kampanya ile parti kooperasyonu ile bekliyor.

patlayıcı savaşlar.

Devasa bir mech'in kontrolünü ele geçirin ve diğer büyük rakiplerle savaşırken tüm şehirlere atık yerleştirin.

Supercharged Mechs.

Pilot Pilot Epik, gökdelen büyüklükteki mechs, her biri çeşitli dövüş stilleri ve benzersiz becerilerle.

Gerçek dünyadaki yerler.

Tokyo, Mısır, San Francisco ve Meksika da dahil olmak üzere gerçek şehirler ve ülkelerden sonra modellenen 3D arenaları yok edin.

Birden fazla oyun modu.

Yerel ve çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı karşıya kalır ve amp; Co-Op modları ve deneyimi tek oyunculu bir kampanyada hikayesini geçersiz kılar.

parti kooperatifi.

, her oyuncunun yükselen bir mech'in bir bölümünden sorumlu olduğu parti kooperatifi için 2 ila 4 arkadaş edin.

garaj.

Mech'lerinizi garajda kişiselleştirin, kendi benzersiz tarzınızı oluşturmak için aksesuarlarını ve derilerini değiştirin.

Daha fazla mekanik, daha fazla mayhem.

Süper şarjlı Mega Edition, sezon geçişini içerir, 4 ekstra mekanik ve 16 yeni deriyi piyasaya sürüklenen 4 Ekstra Mechs ve 16 yeni kaplama sunar, ayrıca standart sürümde normalde kilitlenmiş 12 efsanevi kaplamaya erişin.

Mechinizi özelleştirin!

Supercharged Co-Op Mücadele!

Güçlü ve benzersiz ültimatlar!

Pilot EPIC, gökdelen boyutlu mechs, her biri kendi oyun stili, özel hamleler ve nihai Mech Dövüş oyununda bitiriciler ile pilot! Rakiplerinizin üzerinde kule ve altındaki tüm şehirlere atık yerleştirin. Tokyo, Mısır, San Francisco ve Meksika da dahil olmak üzere gerçek şehirler ve ülkelerden sonra modellenen 3D arenaları yok edin. Diğer oyunculara meydan okuyun, iki ila dört arkadaşınızı, her oyuncunun yükselen bir mech'in bir bölümünden sorumlu olduğu dinamik kooperatif oyununa katılmak için bir araya getirin! Mech'lerinizi garajda kişiselleştirin, kendi eşsiz tarzınızı oluşturmak için aksesuarlarını ve derilerini değiştirin!

Minimum: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit gerekli) İşlemci: Intel Core I5-760 2.8 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 660 (2 GB VRAM) / AMD RADEON HD 7870 (2 GB VRAM) DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ