PAGAN PEAK VR Full İndir Oyun indir

pagan tepe vr full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pagan Peak VR - Seni insan aklının en koyu köşelerine götüren bir VR kaçış odası gerilim filmi. Kendinizi Krampus tarafından yakalanan gizemli bir Alp kabininde bulacaksınız ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: anotherworld GmbH

Publisher: anotherworld GmbH

sürüm tarihi: 30 Eki, 2019

tür: macera, vr, korku

Pagan Peak VR, sizi insan aklının en koyu köşelerine bir yolculuğa çıkarır. Kendinizi Krampus Katili tarafından yakalanan gizemli bir Alp kabininde bulacaksınız. Hayatta kalmak için tek şansın, kabini keşfetmek ve katil tarafından ortaya konan bilmeceleri çözmek, daha derin ve daha derin olan Riddles'i çözmektir.

Kendinizi gökyüzü orijinal serisinden ilham alan karanlık bir dünyaya bırakın. Bir suçlu profiler gibi düşünmek için kendinize meydan okuyun. Sezginizi kullanın, bulmacanın parçalarını toplayın ve omzunuza bakmaya devam edin. Fotogrametri ile yakalanan yoğun gerçekçi grafikler ve oda ölçekli VR için yerden tasarlanmış çok çeşitli etkileşimlerle, Pagan Peak VR, en deneyimli kaçış odası oyuncularını bile başta bırakacak ve korkutacak.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: KAZANAN 10 64 İşlemci: Intel I7 veya daha büyük Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1060 veya daha büyük Depolama: 17 GB mevcut alan Ek Notlar: Bir SSD sürücüsünde PAGAN Peak VR kurulumu önerilir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: KAZANAN 10 64 İşlemci: Intel I7 veya daha büyük Bellek: 32 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1080 veya daha büyük Depolama: 17 GB mevcut alan Ek Notlar: Bir SSD sürücüsünde PAGAN Peak VR kurulumu önerilir.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
77
TELİF HAKKI İHLALİ