Panzer Corps: Soviet Corps Full İndir Oyun indir

Panzer Corps: Sovyet Corps full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Panzer Corcs: Sovyet Kolordu - Ödüllü Panzer Corps oyun sisteminin üzerine genişleyen Sovyet Corps sizi Stalin'in Rusya'nın güçlerinin emrini verdi ve hiçbir şey beklemiyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Flashback Games, Lordz Games Studio

Publisher:

sürüm tarihi: 18 Şub, 2016

Tür: strateji

Rusya'ya hoş geldiniz, yoldaş. Başarısızlık bir seçenek değildir.

Ödüllü Panzer Corps oyun sistemine genişleten Sovyet Corps sizi Stalin'in Rusya'nın güçlerinin emrini verdi ve toplam zaferden az bir şey beklemiyor!

, BialyStock-Minsk ve Moskova gibi savunma eylemleri ile BialyStock-Minsk ve Moskova gibi savunma eylemlerine karşı direnebilir misiniz ve Sovyet toprağının geri kazanılmasını başlatmak mı? Ayrıca, Berlin'in kapılarını yıkmadan önce Finlandiya, Kırım, Romanya ve Macaristan'daki eylemleri de göreceksiniz.

Panzer Corps: Sovyet Corps, mevcut Panzer Corps sahipleri için bir genişleme ve yeni oyuncular için tam bir tek başına.

Sovyet Corps, Murmansk'ten Kırım'a ve Khalkhin Gol'den Elbe'nin kıyısına kadar olan dallanma kampanyasında 25'ten fazla yeni senaryo içerir.

Oyuncular ayrıca T-34, GAZ-67B JEEP RECON, G-11 planör ve hatta IS-3 ağır tankının PT-34 varyantı da dahil olmak üzere 60'dan fazla yeni düzenli ve özel elit birimine erişebilirler!

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: Pentium 4 veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 64MB ekran kartı Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
54
TELİF HAKKI İHLALİ