Paranoia: Happiness is Mandatory Full İndir Oyun indir

Paranoia: Mutluluk zorunlu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Paranoya: Mutluluk Zorunludur - Friend Bilgisayarından Siparişler, Paranoyak ve Mantıksız Yapay ... Siparişleri kimin (çoğunlukla) itaat edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Black Shamrock, Siyanide Studio

Publisher: BigBen Interactive

Çıkış tarihi: 2020

tür: rpg

Paranoia, insanlığın son pastoral sığınağında, arkadaş bilgisayar tarafından kontrol edilen Alfa Kompleksi'nde gerçekleşen bir CRPG'dir. Tüm vatandaşlar neşe, neşe ve temizlik hayatından zevk alır. Arkadaş bilgisayarın yardımını sorgulamak, bir ihanet eylemidir. Güvenlik izninizin ötesindeki bilgilere erişmek bir ihanet eylemidir. Günlük kabarık kabarcık içecek dozunuzu içmeyi reddetmek bir ihanet eylemidir. İhanet, özet yürütme ile cezalandırılabilir.

STAY ALERT! Kimse güvenme!

Hainler her yerde, bilgisayarı imha etmeyi, alfa kompleksinin kendisini ve değerli yaşam biçimimizi planlıyor. Onları tanımlayın, onları rapor edin - ya da onların olan isteksiz pislik olarak onları ortadan kaldırın. Lazer kullanışlı tutun!

Kırmızı güvenlik izni ile bir sorun giderici ekibine yönlendirirsiniz. İşiniz sorun bulmak ve vur ve vur. Arkadaş bilgisayarı, her hareketinizi, herhangi bir ihanetin belirtisi için uyarılarınızı izler ve hiç şüphesiz sizi alfa kompleksinin savunmasında, muhtemelen reaktör koruması olarak kullanılmanızı sağlayarak, alfa kompleksinin savunulmasında - ya da itaatkarlık eylemlerini cezalandırır.

Anahtar fetürleri: Technologies ile ölümcül oldukları kadar harika bir retro-fütüristik dünya Arkadaş bilgisayar için çalışan dört sorun gidericisinin bir takımı oluşturun ve yönlendirin Mevcut 9 beceriden uzmanlığınızı seçin Klonlama yoluyla eşsiz karakter ilerlemesi (eğer ölürseniz, ilerliyorsunuz!) Klasik crpg oyunlarından ilham alan aktif duraklatan gerçek zamanlı taktik savaş sistemi Arızalı robotlar, agresif içecekler dağıtıcıları ve arızalı klonlar dahil olmak üzere orijinal düşmanlar

Minimum: OS: n / a İşlemci: N / A Bellek: n / a mb ram Grafikler: N / A Depolama: n / a MB mevcut alan Ses kartı: n / a Ek notlar: n / a
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ