Paranormal Full İndir (Patch #12) Oyun indir

Oyun / 10 June 2017

paranormal full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. PARANORMAL - Hiçbir zaman iki kez aynı olmayan bir haunting'in dehşetini yaşayın. Paranormal, 3B tamamen dinamik bir unutma deneyimidir. Oyuncu, Mattel Clarke, bir ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici:

Publisher: Matthew C cohen

sürüm tarihi: 19 Eki, 2012

tür: korku, macera, simülasyon, eylem

Haunting'in korkaklarını iki kez aynı değildir.

Paranormal, 3B tamamen dinamik bir unutma deneyimidir. Oyuncu, perili bir evi olan bir sanatçı olan Mattel Clarke'nin rolünü üstleniyor. Mattel, oyunun bakış açısıyla kamerasını olan perileri çekmeye karar verir. Oyuncu, kamerayı yavaş yavaş perili olarak kontrol eder, ancak kesinlikle çok daha kötü ve daha korkunç bir şeye kadar uzanır.

Birden fazla son ile, her seferinde farklı bir deneyim, birinci sınıf grafik ve ses, paranormal sürekli gelişen bir indie korku oyunudur.

Özellikler

Planlanan gelecekteki özellikler

Videolar gönderme

Tüm kullanıcılar, paranormal videoları web sitelerine video göndermek, onları para kazanmak, onları düzenlemek, vb. Göndermek için tam iznine sahiptir. Aslında, bunu teşvik ediyorum. İstediğim tek şey (ama istemediği), bana bir bağlantı göndermenin ve izleyebileceğim ve paylaşabilirim! Sağlıklı bir oyun topluluğu, ortak deneyimleri teşvik eder. Videonuz, telif hakkıyla korunan içerik için YouTube tarafından işaretlenirse, beni tweet yapın ve bunu temizlemeye yardımcı olmak için gücümdeki her şeyi yapacağım - YouTube'u aramak zorunda olsam bile.

Anahtar fetürleri: Dinamik Haunting: Randomize bir deneyime izin veren, birden fazla sonuç, dinamik tetikleyici, sayısız değişken ve bir aksiyon reaksiyon sistemi sağlayacak dinamik perili sistemini tasarladım. Bu, oyun hakkındaki deneyiminizi çok daha benzersiz ve unutulmaz kılacak, önemli bir şey yok. Ücretsiz İçerik Güncellemeleri: Paranormal, yeni yerler, hikayeler, senaryolar, korkular, oyun mekaniği ve daha fazlasını ekleyen ücretsiz içerik güncellemeleri alacak! Paranormal'da DLC için asla ödemek zorunda kalmayacaksınız. Oyunun içeriği, her bir büyük içerik güncellemesi ile çift hatta üç katlıdır. Uyku sistemi: Yatağınızda uyumak, kameranızın pillerini şarj eder ve ayrıca diğer olayları tetikleme şansına sahiptir. El feneri (kamera ışığı): Dinamik gölgeleri yapan parlak, kısa bir aralıklı bir ışık oluşturur. Deli ses tasarımı: Paranormal, Surround Sound ve Kulaklıklar için en üst düzeyde ses korku deneyimini yaratması için tasarlandı.

Minimum: OS: XP, Vista, 7, 8, 10 (64-bit Önerilen) (Unreal Motor 4 64 bit gerektirir) İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB Grafik Belleği. Shader Model 3. DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: Entegre grafik yongaları henüz resmen desteklenmiyor. Oyunla birlikte çalışabilir veya çalışmayabilirler. Unreal Motor 4'te çalışan oyunun parçaları DirectX 10 veya üstü gerekir.

Önerilen: OS: 7, 8, 10 (64 bit önerilir) (Unreal Motor 4 64 bit gerektirir) İşlemci: 2.8 GHz Quad-Core CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1024 MB Grafik Belleği. Shader Model 4. DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: Entegre grafik yongaları henüz resmen desteklenmiyor. Oyunla birlikte çalışabilir veya çalışmayabilirler. Unreal Motor 4'te çalışan oyunun parçaları DirectX 10 veya üstü gerekir.
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
38
TELİF HAKKI İHLALİ