Party Hard Full İndir (v1.4.038 & ALL DLC) Oyun indir

Oyun / 10 June 2017

parti sert full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Parti Hard - 3:00 A.M. Komşularınız yüksek bir partiye sahip. Durdur onları. Parti Sert, TinyBuild'nin Ödüllü Gizli Strateji Oyunu, partileri herhangi bir şekilde mahvetmekle ilgili.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Pinokl Games, Kverta

Publisher: tinybuild

sürüm tarihi: 25 Ağu, 2015

tür: strateji, eylem, korku

Parti Sert 2 geliyor!

https://store.steampowered.com/app/572430/party_hard_2/

Şimdi yerel Co-op ile! Partide, çok yüksek partilere sahip olan komşularından gerçekten bıkan biri olarak oynarsınız. Polisi aramak yerine, sadık bıçağınızı ve çevrenizi kullanarak herkesi düşürmeniz daha iyi bir fikir olduğuna karar verirsiniz. Bu taktik stratejinin hikayesi, ABD genelinde partilerde bir dizi cinayeti takip ediyor.

Geliştiriciler çoğunlukla bir oyun reçeline katılana kadar rahat, aile dostu oyunlarda çalışmak için kullanılır, parti için ilk prototipi zorlaştırır. TinyBuild, şu an buharda olan tam bir sürüm oluşturmak için orijinal yazarları, Pinokl oyunlarını yedekledi!

HARD, yarı prosedür olarak üretilen ortamlara sahiptir ve insanları öldürmenin benzersiz yollarına odaklanır. Gizli oyunların en büyük geleneklerinde, asıl hedefiniz sessizce şüphelenmeyen mağdurları tek tek seçerken yakalanmamaktır. Şüpheli bir durumda dans etmek ve harmanlamak anahtardır.

Anahtar fetürleri: ABD'de bir dizi cinayeti takip eden bir (değil) ciddi bir hikaye Her birinde rastgele varyasyonlarla 19 benzersiz seviye Tuzakları kullanın, patlamalara neden olur, ninja olun Birden fazla kilideki karakter Yerel Co-op Multiplayer Özel rastgele olaylar, içeri girip herkesi öldüren bir ayı gibi Gelen ve partiyi mahvetmek için Dea, Swat, Paramedik veya İtfaiyecileri tetikleyin Testere sahibi olan kasap

Minimum: OS: Windows XP / 7 / 8/10 İşlemci: 1.4 GHz ve Yukarı Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: 128 MB VRAM ile entegre Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: alienfx etkin
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
27
TELİF HAKKI İHLALİ