PATHOS Full İndir Oyun indir

pathos full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pathos - Pathos'ta, esnek bir zihin trajedi tarafından boğulur ve sırasını kaybeder. 150+ Sokoban tarzı bulmacayı (buhar için şimdiye kadar yaptığı en zorunlardan bazıları dahil), takip edin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: broguuelie

Publisher: akordeon oyunları

sürüm tarihi: 5 Aralık, 2017

tür: casual, bulmaca

Pathos'taki amaç basittir - aldatıcıdır. Sonuna ulaşmak için yeterli hareketin var. Ne fazla ne az. Her sonuncuyu akıllıca kullanın.

Sokoban tarzı oyunlarda Pathos'u bir oyun olarak düşünün. Ancak, amaçlarına yönelik nesneleri almak yerine, bu engellerin blok, anahtarlar, telefuarlar, chasms veya bazı kurulu panel manipülasyon hileleri olup olmadığı tüm bu engelleri geçmişinizi geçmelisiniz. Ve her bulmaca sadece size ihtiyacınız olan hamleleri verir - bir adım fazladan değil.

Pathos ile ilgili olarak Muse'a çok şey var. İşte Intrepid Buzzler'in bekleyebileceği şey:

150+, geliştirilen mekaniğin her düşmesini kaydıran tam olarak hazırlanmış bulmacalar.

Prosedürlü püf noktaları yok, kısayol yok, hiçbir şey yok. Pathos, zorlukları yavaşça sarmak için gereken dikkatlice düşünülmüş bir eğriyi içerir ve bu, bulmaca tasarımı ve düzenlemesini gerektirir. Her seviye, yeni bir algı, dikkat, mantık veya çalışma belleği bir roman dilimi gerektirir. Pathos'ta boşa harcanan anlar yok.

zorluklar ve kışkırtan gizemli anlatı.

EGO'nun işi, psikolojik bir yönün bir işi yapabileceği, meslektaşlarını çağırıyor ve toplanıyor. Birlikte, hayatın sunduğu tepeleri ve yalakları zorlarlar. Duyguları yönetmek, engelleri karşılamak, tedirgin bir homeostazı korumak - bu ego yüküdür. Ancak, yük çok fazla olduğunda ne olur?

41 Başarı, en çok sözlü ve görsel ipuçlarını çözerek keşfedilen.

Piktogramlar ve bilmeceler - Bunların çoğunu yenmek için bir kalem ve bir kağıda veya ışıklı bir zihin ihtiyacınız olacaktır.

Sırları Sırları, Pathos'un kumaştırmasına daha derine daha da derinleşir.

Evet, yüzde 100 pathos istiyorsanız, Süper Sleuth oynamanız gerekir. Haftalar, aylar alabilir - hepsini bir araya getirmek yıllar alabilir, ancak hayranlıkla gayretli için bitiş çizgisinde bekleyen bir şey var.

Minimum: OS: Windows XP SP2, Vista veya Windows 7 İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256MB grafik kartı Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
46
TELİF HAKKI İHLALİ