PAWARUMI Full İndir Oyun indir

pawarumi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pawarumi, bir retro fütüristik bilim-kurgu öncesi bir evrende belirlenen modern bir shoot'em. Yüce Gemi Chukaru'nun ve üç benzersiz silahının kontrolünü ele geçireceksiniz! Ateş ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Üretim 43

Yayıncı: Üretim 43

sürüm tarihi: 30 Jan, 2018

Tür: Eylem, Sci-Fi, Shooter

Konseyin bir Demir Yumruğu ile ulusları yönettiği bir dünyada, Efsanevi Geminin Pildicesi Chukaru'nun pilotu olan Axo olarak oynarsınız. Konseyin sınırsız ordularıyla mücadelesini yaşayın, Chukaru'nun gücünün ustası ol ve tüm eylemlerinizin arkasındaki gerçek anlamı bul. Koyu bir sır, henüz açıklanmadı!

Bir düğmenin basit baskısına erişilebilir, Pawarumi size üç farklı silah ve düşmanlarınızda ilahi ateşi yağacak bir süper saldırı sunar! Seni yoğun yolculuğunda korumak için, bir kalkan vurulmak üzere olduğunda otomatik olarak tetiklenir. Etrafınızdaki herhangi bir kurşun yok olacak! Shoot'em yukarı türüne doğru, bu kalkan güçlü ama çok hızlı bir şekilde tüketiyor, bu yüzden hala çok dikkatli olmalısınız!

Trinity Mechanic

Doğru düşman türünde sağ silahla çekim yaparak, Chukaru'nun benzersiz Trinity tamircisi, ekstra hasar vermenizi, kalkanınızı iyileştirmenizi veya herhangi bir zamanda süper saldırınızı şarj etmenizi sağlar! Ünlü Kaya Kağıt Makası Oyununun aksine, bu orijinal oyun tamircisi, türe yeni bir taktik katman verir.

Bu üç mekaniğin ustalaşmak, Pawarumi'deki başarınızın anahtarı olacaktır. Çok sayıda stratejik olanak sunarlar ve her zaman küçük bir hata yaptıktan sonra bile ayaklarınıza geri dönmenizi sağlar! Ne kadar çok oynayacaksınız, silahlarla uğraşacaksınız, kendi tarzınızı bulun, oyunu bitir ve liderliğin tepesine ulaş!

Benzersiz sanatsal yön: benzersiz bir Columbian öncesi ilham alan bir bilim kurgu evrenine ayarlayın!

Tam 3D'de sunuldu: görkemli sinema sahneleştirilmesi!

Beş benzersiz seviye: Tüm dünyada ve 1990'ların POP kültüründen gelen klasiklerden ilham alan!

Üç farklı zorluk seviyesi: Her biri farklı bir hikaye ile biten!

Trinity oyunu Mekanik: Sonsuz stratejileri etkinleştiren üç kaynaşık mekaniği!

Silah ustalığı puanlama sistemi: Dikkatli bir silahla hokkabazlıkla kendi puanlama stratejinizi oluşturun. Uzun süredir devam eden bir kombinasyon yapmadan, golcüler asla sinirlenemez! Liderin üstüne meydan okumaya hazır mısın?

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (64 bit) İşlemci: Çekirdek I3 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 460 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (64 bit) İşlemci: Çekirdek i5 Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce GTX 960 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
62
TELİF HAKKI İHLALİ