Paws: A Shelter 2 Game Full İndir Oyun indir

Paws: Bir Barınak 2 oyunu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Paws: Bir Barınak 2 oyunu - Paws, merkezi temaları olarak kaybı ve dostluğa sahip olan Barınak 2'nin dünyasında yer alan bağımsız, tek bir oyuncu, macera, platfantör.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: olabilir ve memnun

Publisher: muk ve lokum

sürüm tarihi: 24 Mar, 2016

tür: macera, gündelik, simülasyon, hayatta kalma

Mayıs ve Lokum, bir masal dünyasında belirlenen bağımsız bir macerada sığınak 2 dünyasına adım atmaya davet ediyor. Bu pençeler!

Koyu ve kir, asmalar içinden bükün

incils ile finesse ve toil ile kayma

Güç için iki ol, aklın iki olması

Tanıdık toprağa eve dönüş yolu bulun.

Paws, iki yarının hikayesidir ve büyüleyici bir arazinin karanlık ve dank çevresini geçtiğinizi görürken, evinize yol açmaya çalışırken karşılaştığınız korkutucu yayılma manzarasının üstesinden gelince.

Oyun, çok sevilen barınak serilerinden gelen tüm benzersiz unsurları birleştiriyor, kaybı, dostluk ve kayıp aşkı arayışı hakkında sevgiyle hazırlanmış bir hikaye sunmak için.

Ana özellikler:

Anahtar fetürleri: Bir fantezi ayarında kavrama doğrusal bir deneyim. Sığınak dünyasında ilk defa, bulmacaları tamamlamak ve dünyadaki engellerin üstesinden gelmek için bir arkadaşın eşliğinde genç bir yavrusu olarak oynarsınız. Yeni oyun özellikleri, anlamınızı kullanarak izleri takip etme yeteneğini içerir. Çektiğinde platform oyun mekaniği ile keşfetmek için dünyanın yepyeni bir köşesi. Retro ailesinden yeni orijinal müzik.

Minimum: OS: Windows XP SP2 İşlemci: 2.6 GHz Tek Çekirdekli Bellek: 1 GB RAM Grafikler: GeForce 400 Serisi, ATI Radeon HD 2XXX Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ