People Eater Full İndir Oyun indir

İnsanlar Eater full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İnsanlar yiyen - kısır, insan yiyen canavar kaçtı. Ve bu canavar sensin! Rampage, Devour ve sonsuz usule göre üretilen seviyelerde yolunuzu atlayın. Üstesinden gelmek ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Perfect Square Studios LLC

Publisher: Perfect Square Studios LLC

sürüm tarihi: 25 Tem, 2017

tür: eylem

İnsanlar Yiyen, altı oynanabilir canavar, elli yükseltmeleri, yüz yıkılabilir nesnenin, sonsuz tekrarlanabilirlik ve oyuna ücretsiz olarak dahil olan orijinal bir film müziği olan prosedürel bir Roguelie Bullet Dodger'dır.

Gizli, hükümet tesisi, kısır, insan yiyen bir canavar kaçtı ve gevşek. Bu canavar sensin. Rampage, Devour ve Sınırsız usule göre üretilen gardiyanlar, makineler, bilim adamları, gizli ajanlar ve yıkılabilir engellerle yolunuzu atlayın. Harrowing patronunun üstesinden gelmek ve yeni canavarlar ve yükseltmelerin kilidini açın. Çevrimiçi lider tablolarında ilk yer için yarışın.

Açlığını söyleyin ya da denemeye çalışın.

Anahtar fetürleri: Her biri kendi özel yeteneğine sahip 6 oynanabilir canavar. Ölümden sonra sizinle birlikte kalan 50 kilitlenebilir yükseltme. 5 Yoğun patron dövüşü ve 5 büyük, benzersiz seviyeler. Prosedüre nesil her iki seviyeyi ve patronu her seferinde farklı yapar. 100'den fazla yıkılabilir nesneyi. 12 şarkı ile orijinal film müziği. Rekabetçi liderlikler ve haftalık zorluklar. Tam denetleyici / gamepad desteği. Ayrı merdiven ile arcade oyun modu.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.2GHz + Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256MB Depolama: 1000 MB Mevcut alan Ses kartı: evet

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2Ghz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: 1GB Depolama: 1200 MB Mevcut alan Ses kartı: evet
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ