PERFECT ANGLE: The puzzle game based on optical illusions Full İndir Oyun indir

Oyun / 16 December 2015

Mükemmel açı: Optik illüzyonlara dayanan bulmaca oyunu Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mükemmel açı: Optik illüzyonlara dayanan bulmaca oyunu - zihninizi optik illüzyonlara dayanan bulmacalarla meydan okuyun. Kamerayı temizlemek için kamerayı döndürerek mükemmel açıyı bulun ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ivanovich games

Publisher: ivanovich games

sürüm tarihi: 22 Aralık, 2015

tür: gündelik, strateji, macera, bulmaca

zihninizi optik illüzyonlara dayanan bulmacalarla meydan okuyun. Siparişin geri yükleninceye kadar kamerayı döndürerek mükemmel açıyı bulun ve gizemle dolu bir hikayeyi keşfedin.

Hiçbir şey görünmüyor! Belirgin bir yapı veya mantık olmadan senaryolar arasında 100'den fazla bulmacayı yenerek algınızı keskinleştirin.

Kaotik bir kompozisyonun perspektifte bir oyunun arkasına gizlenmiş rakamı ortaya koyduğu mükemmel açıyı tespit edin. Her seferinde daha büyük bir zorluk kabul ederek görme keskinliğini test edin.

PerfectAngle'a girerken, inşa etmeyi başardığınız her nesnenin, kahramanın gizemli yaşamının hafızasına getireceği son derece güzel bir yer keşfedeceksiniz

Baştan çıkarıcı bir atmosfere daldırılan kahramanın zihnine nüfuz edin. Çarpıcı grafikler, orijinal müzik ve büyüleyici ses efektleri.

Anahtar fetürleri: Optik illüzyonlara dayanan 100'den fazla bulmaca seviyesi. Orjinal Film Müziği Orijinal senaryo. İlerlemenizi otomatik olarak bulutta kaydedin. 11 dile çevrildi: İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Portekizce, Çince, Rusça, Korece, Japonca ve Katalılar. Profesyonel ses aktörleri tarafından seslendirme. Eşsiz grafikler ve ayar. Rahat oyun için basit ve mekanik kontrol. Xbox ve buhar kontrolörü dahil harici kontrolörler için tam destek. Windows, Mac & Amp; Linux.

Minimum: Bellek: 2 GB RAM Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ