Perils of Man Full İndir Oyun indir

Adamın tehlikeleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İnsanın tehlikeleri - Ana, kayıp babasından beklenmedik bir hediye aldığında, o zaman boyunca onu bir yolculuğa çıkacak bir gizem haline getirdi. Sonunda o ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: eğer oyunlar, vertigo oyunları

Publisher: Vertigo Games

sürüm tarihi: 28 Nis, 2015

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Evrenin gizli clockworkuna bir bakış atmayı hayal edin. Kader Kodunu kırabayan ve size kader ile tinkere güç verebilecek bir makineyi hayal edin. Ailenizin bu gücü dış dünyadan gizlediğini keşfettiğinizi hayal edin.

Ana Eberling sadece bir genç olabilir, ama babasının Max Eberling'in gizemini çözmeye çalıştığı için en büyük yaşam soruları yüzleşmek üzere, sadece küçük bir kız olduğunda kaybolan hayli bir bilim adamı.

İnsanların tehlikeleri, Ex-Lucasarts'ın Bill Tiller ve Gen Mocsy ve İsviçre Geliştirme Stüdyosu arasında bir işbirliğinin sonucudur. derin etkilerini düşünüyorsunuz

Geçmişte ten atlama:

Oyunun kilit bir unsuru, tarihin felaketlerinin ve felaketlerinin gizemli bir kroniktir. Sırlarının kilidini açmak, oyuncuların, gerçek-dünya olaylarına, bilimsel buluşun yaldızlı yaşlarından kaynaklanmasına izin verecek.

felaketin önlenerek kaderi değiştirin:

Oyuncuya riski öngörme yeteneğini veren gizli bir teknolojiye sahip binlerce kişinin kaderlerini emreder. Sebep ve etkinin gizli bir matrisini ortaya koyan özel bir oyun mekaniği yaşayın.

Bir asırlık bir gizem çözüldü:

ustaca bir bilimsel buluşun bir cephesinin arkasında bir sırt, tartışma, rekabet ve trajedinin karanlık bir geçmişini keşfedin ve aile servetini kutladı.

24 muhteşem ortamlar:

Eşsiz ve tanınmış bir grafik tarzında bir unutulmaz macera. Geçmişi keşfedin ve kaderinizin ustası olmasının kırılmış durumdağı her şey olup olmadığını merak etmeniz gereken bir oyunda geleceğe giden yolunuzu çözün.

Minimum: OS: Windows XP Service Pack 3 İşlemci: Core 2 Duo 2GHz veya Eşdeğeri Bellek: 3 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri Ses kartı: Direct x 9.0c Ses Cihazı Ek notlar: Intel entegre grafikler için önerilmez
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
73
TELİF HAKKI İHLALİ