PESEdit.com 2014 Patch 1.0 – FULL BUNDESLIGA Oyun indir

Pesedit.com 2014 Yama 1.0 Tüm doğru kitler, yüzler, takımlar ve stadyum isimleri ile Alman Bundesliga'yı ekler. Tüm PES 2014 Bundesliga kitleri, PESEDIT tarafından PES 2014'ün yeni yüksek çözünürlüklü dokularını tam olarak kullanırken, tüm yüzler yeni PES 2014 yüz düzenleme moduyla sıfırdan da yapılır.

Pesedit.com 2014 yaması 1.0, sipariş öncesi DLC Stadiums La Bombonera ve Prince Abdullah Al Faisal Stadyumu'nun kilidini açar. Dahil edilen stadyumların sayısını 20.

Yeni Pesedit.com 2014 yaması ayrıca, Adidas Adizero, Predator ve NITROCH Boot Silos, Nike'nin CTR360, Tiempo Efsanesi, Mercurial Buharı ve Hipervenom botlarının 15 yeni botunu içerir. Yeni PUMA POWERCAT ve evospedeki botlar da eklenir. Yeni Özellikler Pesedit.com 2014 Yama 1.0: Tam Bundesliga eklendi: tüm doğru kitler, yüzler, takımlar, lineuplar, stadyum isimleri Yeni Kitler: Brezilya, Chelsea, Sırbistan La Bombonera ve Prens Abdullah Al Faisal Stadyumu eklendi Düzeltilmiş 100+ Ligue 1 + Serie A Transferi 15 yeni bot eklendi (en son adidas, nike, puma colorways) Nike Hakem Kitleri eklendi Genel Özellikler Pesedit.com 2014 Yama: Tam Çevrimiçi Mod Uyumluluğu Son PES 2014 yaması 1.01 ve veri paketi 1.00 içerir Tam bundesliga ekler Tüm Premier League ekipleri ve birçok lisanssız milli takım için kitleri düzeltir Premier Ligi ve Liga Zon Sagres takımları için sabit takım isimleri ve amblemler 15 yeni bot ekler Lisanssız milli takımlar için düzeltilmiş oyuncu isimleri (Cezayir, Bosna, Japonya, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri vb.) Tüm yarışmalar için sabit isimler ve amblemler En önemli ekipler için güncellenmiş transferler + Tam Premier Ligi, Ligue 1, Serie A ve La Liga 50+ takım için sabit dizilimler (Arsenal, Liverpool, Napoli vb.)

Nasıl kurulur: Buraya nasıl kurulacağını indirebilir ve görebilirsiniz (adım adım "Adım 5") Burada: Veya buradan indirin: Link mega.co.nz: Yükleme ... Link HudeFiles: (Şifre ile çözünür: installguidegame.blogspot.com)

(megadownloader ile hız daha hızlı indirebilirsiniz: )

(Yorum bırakırsanız veya herhangi bir sorun hakkında mutlu olacağım . Size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım. Fikirlerinizi görmeyi umuyorum. Çok teşekkür ederiz.)
--- Tüm oyunların dikkatlice kontrol edildiğinden eminim --- İndirme ve Yüklemenin Nasıl Yükleneceğine İlişkin Talimatlar: