PESEdit.com 2014 Patch 1.1 Oyun indir

pesedit.com 2014 yaması 1.1 ekler 12 2. Bundesliga ekipleri tüm doğru kadroları, kitler, yüzler, dizilişler ve stadyum isimleri ile. 2. Bundesliga ekipleri için tüm kitler ve yüzler, PES 2014 teknolojilerini kullanarak sıfırdan yapılmıştır.

Biz de Kolombiya dahil daha fazla milli takım kiti ekledik ve Napoli ve Sevilla da dahil olmak üzere birkaç takım için Meksika ve düzeltilmiş yazı tipleri. Pesedit.com 2014 Patch 1.1'de tüm Premier League ve Bundesliga ekipleri için manşon yamaları eklenmiştir. Yeni Özellikler Pesedit.com 2014 Yama 1.1: 2. Bundesliga eklendi: Tüm doğru kitler, yüzler, takımlar, kadro ve stadyum isimleri ile 12 takım Yeni Kitler: Belçika, Şili, Kolombiya, Ekvador, Meksika, Nürnberg, Peru, Spor CP, Stuttgart, İsveç, İsviçre, Ukrayna, Uruguay, Venezuela, Batı Bromwich Napoli, Sevilla, Boca Juniors için doğru yazı tipleri eklendi Bundesliga ve Premier League ekipleri için doğru kol yamaları eklendi Cafusa Kış, Torfabrik Kış, Tricolore, Ligue 1 OMB, Tafugo ve Kral Şili 2013-2014 Topları eklendi (SG'ye teşekkürler)

Dahil 2. Bundesliga ekipleri:
Birlik Berlin, Arminia Bielefeld, Bochum, Cottbus, Dresden, Düsseldorf, FSV Frankfurt, Fürth, Kaiserslautern, Köln, 1860 München, St. Pauli Genel Özellikler Pesedit.com 2014 Yama: Tam Çevrimiçi Mod Uyumluluğu Son PES 2014 yaması 1.01 ve veri paketi 1.00 içerir Tam bundesliga eklendi Eklendi 12 2. Bundesliga Takımları Tüm Premier League ekipleri ve birçok lisanssız milli takım için kitleri düzeltir Premier Ligi ve Liga Zon Sagres takımları için sabit takım isimleri ve amblemler 15 yeni bot ekler Lisanssız milli takımlar için düzeltilmiş oyuncu isimleri (Cezayir, Bosna, Japonya, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri vb.) Tüm yarışmalar için sabit isimler ve amblemler En önemli ekipler için güncellenmiş transferler + Tam Premier Ligi, Ligue 1, Serie A ve La Liga 50+ takım için sabit dizilimler (Arsenal, Liverpool, Napoli vb.) Nasıl kurulur: Burada nasıl kurulacağını indirebilir ve görebilirsiniz (adım adım "Adım 1'de" Adım 6 ") Burada: Veya buradan indirin:
(Nasıl Bağlantı Billionupload ve HudeFile Sınırsız Nasıl İndirilir?: ) Bağlantı Billionupload: Link HudeFiles: (Şifre ile çözünür: installguidegame.blogspot.com)


(Yorum bırakırsanız veya herhangi bir problem hakkında . Size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım. Fikirlerinizi görmeyi umuyorum. Çok teşekkür ederim.)
--- Tüm oyunların dikkatlice kontrol edildiğinden eminim --- İndirme ve Yüklemenin Nasıl Yükleneceğine İlişkin Talimatlar: