PESEdit.com 2014 Patch 1.2 Oyun indir

Pesedit.com 2014 Yama 1.2 Tamamlandı 2. Bundesliga 18 takımın tümü% 100 doğru yer aldı. ML'deki 2. bölümü devre dışı bırakma seçeneği, PeseDit Selector'a ilave edildi, böylece insanlar 2. bölümde Alman ekiplerine sahip olmadan Premier League, La Liga vb. MLS oynayabilir.

New Pesedit.com 2014 yaması, kullanıcıların tam bir şampiyonluk ligi turnuvasını oynamalarına izin vermek için eksik olan 4 Eksik Şampiyonlar Ligi ekibinin tümünü ekler.

Aksesuarlar (gömlek tarzı, çorap uzunluğu vb.), bot ve gömlek isimleri, çok daha gerçekçi bir deneyim yaratması için tüm liglerde 6000'den fazla oyuncu için düzeltildi.

Diğer özellikler, Pesedit.com'da ilk kez, 2014 Yamaları (çok ihtiyaç duyulan) yeni oyuncunun eklenmesi, kulüp ve milli takımlar için büyük bir yelpazede yeni kitler eklenmesi.
Yeni Özellikler Pesedit.com 2014 Yama 1.1: Tam 2. Bundesliga (Doğru kitleri, kadrolar, yüzler, kadro ve daha fazlası olan 18 takım!) ML'de 2. bölümü devre dışı bırakmak için seçenek eklendi 4 Eksik Şampiyonlar Ligi Takımı eklendi (Avusturya Wien, Viktoria Plzen, Steaua Bucuresti, FC Basel) Düzeltilmiş botlar, aksesuarlar, gömlek adı 6000'den fazla oyuncu için Düzeltilmiş sahte milli takım oyuncusu yüzleri (1000+ yüz!) Club Team Kitleri Eklendi: Aston Villa, Hertha Bsc, Köln, Leverkusen, Liverpool, Norwich, Wolfsburg Milli Takım Kitleri Eklendi: Cezayir, Bosna, Kamerun, Kosta Rika, Cote D'Ivore, Finlandiya, Japonya, Kore Cumhuriyeti, Meksika, Yeni Zelanda, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, Tunus, Birleşik Devletler Eklenen oyuncu yüzleri: Lavezzi, Marcelo, Rafael + Daha Fazlası Eklenen yeni botlar: Mercurial Buharı Galaxy CR7, Adidas F50 Adizero Messi, Adidas F50 Adizero Yamamoto, Adidas Aydınlanmış Paketi, Yeni Adidas Predator LZ2 Colorways Birçok kulüp takımı için doğru stadyum ataması ve isim Genel Özellikler Pesedit.com 2014 Yama: Tam Çevrimiçi Mod Uyumluluğu Son PES 2014 yaması 1.01 ve veri paketi 1.00 içerir Tam bundesliga eklendi Tam Eklendi 2. Bundesliga Takımları Tüm Premier League ekipleri ve birçok lisanssız milli takım için düzeltilmiş kitler Düzeltilmiş botlar, aksesuarlar, gömlek adı 6000'den fazla oyuncu için Düzeltilmiş sahte milli takım oyuncusu yüzleri (1000+ yüz!) Premier Ligi ve Liga Zon Sagres takımları için sabit takım isimleri ve amblemler 30+ yeni bot eklendi Lisanssız milli takımlar için düzeltilmiş oyuncu isimleri (Cezayir, Bosna, Japonya, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri vb.) Tüm yarışmalar için sabit isimler ve amblemler En önemli ekipler için güncellenmiş transferler + Tam Premier Ligi, Ligue 1, Serie A ve La Liga 50+ takım için sabit dizilimler (Arsenal, Liverpool, Napoli vb.) Nasıl kurulur: (Tüm yamaları, kitleri, sabit, logo, müzik indirebilirsiniz: ) Pesedit.com 2014 Yama 1.2 Buradan Yükle:
(Bağlantı Billionupload ve HudeFile Sınırsız Nasıl İndirilir?: Buraya bak ) Link millionupload: Link hudefiles: (Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)


(Yorum bırakırsanız veya herhangi bir problem hakkında . Size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım. Fikirlerinizi görmeyi umuyorum. Çok teşekkür ederim.)
--- Tüm oyunların dikkatlice kontrol edildiğinden eminim --- İndirme ve Yüklemenin Nasıl Yükleneceğine İlişkin Talimatlar: