Phantasmat: Remains of Buried Memories Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Phantasmat: Gömülü Memories Collectors Edition Full indir PC Oyunu Direkt Link ve Torrent'te kırılmış durumda. Phantasmat: Gömülü Memories Koleksiyoncının Sürümü Kalıntıları - Perili geçmişe sahip korkunç bir otelden kaçın.!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

EIPIX Entertainment, heyecan verici Phantasmat serisinde bir sonraki taksit sunar!

Aracınız karlı bir yolda çökmesinden sonra, kendinizi korkutucu bir gölge canavarı tarafından kovalanan bir yıkama alanında bulabilirsiniz. Tıpkı tüm umutların kaybolduğu gibi ... uyandın. Neyse ki, korkunç kovalamaca sadece bir rüyaydı ve otelde güvende, nazik personel tarafından eğilimli. Ama keşfetmeye başladığın gibi, hayalin gerçeklik olmaya başlar. Personelin misafirperverliği, otelin kendisinin duvarları kadar çabuk çöktü ve gölge canavarı geri döndü. Ne tür bir ölümcül tuzağa düştün? Çıkışını bulabilir misin? Bu ürpertici gizli nesne bulmaca macera oyunu içinde hayatta kalmak için uyarı kal.

Anahtar fetürleri: Bonus oyundaki madenciler hakkındaki gerçeği keşfedin! En sevdiğiniz şeritleri ve mini oyunları tekrar oynatın ve başarılar kazanın! Tonlar, Hatıra Eşyası ve Bulmak İçin Morphing Nesneleri! Özel duvar kağıtları, konsept sanat, müzik ve videoların tadını çıkarın! Strateji rehberinde asla kaybolma!

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 2.0 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 700 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
93
TELİF HAKKI İHLALİ