Phantom Doctrine Full İndir (v1.1 & ALL DLC) Oyun indir

Phantom Doctrine Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Phantom Doctrine - Yıl 1983'tür. Soğuk Savaş'ın yıkımın eşiğindeki dünya teeters buzlu kavramasını sıkılaştırır. Doğu veya Batı: Kimse güvenme, her şeyi sorgula. Kader ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: CreativeForge Games

Publisher: Good Shepherd Entertainment

sürüm tarihi: 14 Ağu, 2018

Tür: strateji, rpg, eylem, dönüş tabanlı

Phantom Doctrine, Soğuk Savaşın zirvesinde belirlenen stratejik bir dönüş tabanlı casusluk gerilim filmidir. Çok çeşitli etkiler üzerinde çizim ve klasik casus filmlerin ince çevrimini yakalamak, oyun oynatıcıyı gizli bir operasyon, karşı koruma, konsoluluk ve paranoya gizemli bir dünyasına sokmak.

Sadece kabal olarak bilinen gizli bir organizasyonun lideri olarak, liderlere karşı lider ve ulusa karşı ülkeye karşı lideri olan küresel bir komploun önlenmesiyle suçlanırsınız. Gizli görevleri yerine getirerek, sınıflandırılmış dosyaları araştırarak ve düşman ajanları sorgulayarak, bir uğursuz bir komplo ortaya çıkarılmıştır. Saat geçerken, dünyayı düşünülemez bir kaderden kurtarmak için engellenmelidir.

Özellikler

Derin bir tek oyunculu hikaye kampanyası: 40+ saat tek oyunculu kampanya modu, Soğuk Savaşın korkunç gerçekliğini kendine özgü bir perspektiften korkutucu gerçekliğini getirmek için çok sayıda tarihi olay ve karaktere sahip olan zengin bir kavrama arsasına sahiptir.

Yeni nesil dönüş tabanlı savaş: değişken overwatch modları ve saldırı odaklı ihlal yeteneği de dahil olmak üzere eşi görülmemiş bir hareket ve eylemler sunar.

Genişletilmiş Battlefield: Varlıklar, savaşın sıcağında yardım aramanızı sağlayarak dünyanın her yerinde konumlandırılabilir. Ancak düşman, ağır silahlar ve hatta hava desteği dahil olmak üzere takviye getirebilir. Bir silahla bıçak getirmeyin.

Bilgi Güçtür: Gizli operatörlerle misyon konumlarını sızdırmaz hale getirerek başarı şansınızı iyileştirin. Aynı zamanda kendi sapkın tuzaklarlarını ilkbahara sokmaya hazırlanan düşman ajanlarından bir adım kalmaya çalışın.

Gölgelerde tamamen geçti Gizli Game oyununa sahip Gölgeler: Clandestine operasyonları, susturulmuş silahlar, sessiz kalktowns ve en son Soğuk Savaş Teknolojisi ile tamamlanabilir.

Önemli karşı koruma operasyonunun sorumluluğunu üstlenin: Hem KGB'den hem de CIA'dan, ceza kardeşliğinden, hatta gizli hükümet deneylerinin konularının eşsiz yeteneklerini bile kullanıyor. Silahlar, kaynaklar ve kişiler dünya çapında güvence altına alınabilir ve uzaktan komuta almanızı sağlar. Ancak, durum bir uygulama yaklaşımı gerektiriyorsa, kilitli, yüklü ve savaşmaya hazır olacaksınız.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD Phenom II X4 965 veya eşdeğeri Bellek: 6 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 550 TI / Intel HD 620 / Radeon HD 5770 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 35 GB Mevcut alan Ek notlar: Çok oyunculu için gerekli çevrimiçi bağlantı

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core I5-4670K / AMD FX-8320 veya eşdeğeri Bellek: 16 GB RAM Grafik: GeForce GTX 960 / Radeon R9 290x Ek notlar: Çok oyunculu için gerekli çevrimiçi bağlantı
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
64
TELİF HAKKI İHLALİ