Phasmophobia Full İndir (v0.25.5) Oyun indir

Phasmophobia full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Phasmophobia, 4 oyuncu çevrimiçi bir ortak psikolojik korku. Paranormal aktivite yükselişe geçti ve tüm hayalet avcılık ekipmanlarını kullanabilmeniz için size kalmış ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: kinetik oyunlar

Publisher: kinetic games

Çıkış tarihi: 18 Eylül, 2020

tür: korku, eylem, vr

Phasmophobia, 4 oyuncu bir çevrimiçi Co-Op Psikolojik Korku'dur, burada siz ve ekibinizin paranormal araştırmacıların ekibinizin paranormal aktivite ile doldurulmuş perili konumlara girecek ve olabildiğince paranormal bir kanıtı toplayacaktır. Hayalet avcılık ekipmanınızı, hayaletin bir hayalet çıkarma ekibine satmak için yerini aldattığını kanıtlamak ve kaydetmek için kullanacaksınız.

CCTV kameraları ve hareket sensörleriyle olan konumu, kamyonun güvenliğinden veya içeri girip girip ellerinizi gerilerken, zaman geçtikçe giderek daha düşmanca elde edecek hayalet aktivite ile kirletmeyi seçerek ekibinizi desteklemeyi seçebilirsiniz.

Sürükleyici deneyim: Gerçekçi grafikler ve sesler ve minimum kullanıcı arayüzlerine sahip olmak, sizi ayak parmaklarınızda tutacak tamamen sürükleyici bir deneyim sağlayacaktır.

Çapraz platform: Phasmophobia, VR'lerin ve VR ve VR olmayan arkadaşlarınızla oyunun tadını çıkaramayacaklarını tüm oyuncuları desteklemektedir.

Co-op multiplayer: Takım çalışmasının başarınızın anahtarı olduğu bu Co-op korkularında 4 oyuncuya kadar arkadaşlarınızla birlikte oynayın.

Benzersiz Ghosts: Her bir soruşturmanın farklı olacağı anlamına gelen benzersiz özelliklere sahip 10'dan fazla farklı hayalet türü farklı olacaktır.

Araştırma: İpuçları bulmak ve olabildiğince çok paranormal kanıt toplamak için EMF okuyucular, ruhu kutuları, termometreler ve gece görüş kameraları gibi iyi bilinen hayalet avcılık ekipmanlarını kullanın.

Tam ses tanıma: Hayaletler dinliyor! Bir ruh kutusu kullanarak Ouija panoları ve EVP oturumlarıyla hayaletlerle etkileşime geçmek için gerçek sesinizi kullanın.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64bit İşlemci: Intel Core I5-4590 / AMD FX 8350 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 970 / AMD RADEON R9 290 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 13 GB mevcut alan Ek notlar: Minimum özellikler VR içindir, düşük özellikler VR olmayan için çalışabilir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64bit İşlemci: Intel I5-4590 / AMD RYZEN 5 1500X veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD RADEON R9 290 veya daha büyük Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 15 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
115
TELİF HAKKI İHLALİ