Phoning Home Full İndir Oyun indir

Ana Sayfa Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Anonun evi - İki gemi enkazı robotu hakkında bir hayatta kalma hikayesi - İyon ve Ani - bu eşsiz tarama, bulmacanın ve hayatta kalma alanındaki yaşam tanımlayan yolculuklarında ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: iyon toprakları

Publisher: iyon toprakları

sürüm tarihi: 7 Şub, 2017

tür: macera, survival, açık dünya, eylem, bilim kurgu, bulmaca

Doğal kaynakları güvence altına almak için bir görevde genç bir keşif birimi oynarsınız. Yabancı bir gezegenin üzerine düştüğünüzde, geminiz neredeyse tamamen tahrip olmuştur. Sadece tehlikelerle dolu garip bir yeni dünyada hayatta kalmak zorunda değilsiniz, ancak bir kaçış umuduyla bile, yardım için ev planınızla iletişim kurmanın bir yolunu bulmanız gerekir.

Sadece geminizin A.I. Şirket için yeni evinizi keşfetmek için yola çıktınız. Yolculuğunuzda, ANI, kadın olarak tanımlayan küçük ve sarhoş bir servis birimi ile karşılaştınız. Ani, biraz kızdırdığını itiraf eden ilk kişi, ama aynı zamanda değerli bir kaynaktır ve yakında onunsuz bir kaçış olmayacağını açıkça ortaya çıkar.

Ve öyleyse, ikiniz, sizin için hazır olduğunuz bir yolculuğa başlarsınız, doğanın yasalarının bile geçerli olmadığı bir gezegende. İyon ve Ani'nin kendi hikayelerini anlatmak için herhangi bir yaşam umuduna sahip olmanız durumunda ion ve ani'nin tüm olası zorlukların en garipliğiyle karşı karşıya kalması gereken bir yolculuk.

Anahtar fetürleri: Yeni bir sınır keşfedin. Gerçekçi çevresel etkileri olan geniş açık ortamlar - gündüz aydınlatmalarından Dappled ormanlarına ve karla kaplı dağlara, volkanlara, kanyonlara, derin okyanuslara ve kavurucu tatlılara - yolunuzu bulmalısınız. Sesli aktörler tarafından hayata geçirilen, yaşayan (ancak nefes almayan) karakterlerle bir hikaye yaşayın. Sert hava koşulları ve sıcaklıkları hayatta kalın - ve Ani'yi her maliyetten koruyun! İlgi çekici bir keşif, mantık ve aksiyon oyunu. Manzarayı geçmek için portallar oluşturun. Savaş - ya da savaştan kaçınmanın yollarını bul. Zanaat iyileştirmeleri ve çevrede bulunan kaynaklardan kritik araçlar. Yabancı bir medeniyetin kalıntılarını keşfedin, dillerini şifresini çözer ve teknolojilerini geri kazandırır. Güzel bir film müziğinin tadını çıkarın.

Minimum: OS: Windows XP / 7 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core I5 ​​/ AMD, 2.5 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Özel GPU, NVIDIA veya AMD, 1.5 GB Video Bellek DirectX: Sürüm 10 Depolama: 10 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit) İşlemci: Intel Core i7 / AMD FX-8350, 3.4 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 780 (3 GB) / AMD R9 290 (4 GB) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
48
TELİF HAKKI İHLALİ