Pictopix Full İndir Oyun indir

pictopix full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pictopix, resimleri ortaya çıkarmak için ızgaralardaki renk karelerinde mantık kullandığınız bir bulmaca oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: tomlab games

Publisher: tomlab games

sürüm tarihi: 5 Oca, 2017

tür: gündelik, bulmaca, strateji

PictOpix, resimleri ortaya çıkarmak için ızgaralardaki renk karelerinde mantığı kullandığınız bir bulmaca oyunudur. Öğrenmesi kolay ve çok bağımlılık yapar, oyun küçük ızgaralarla başlar ve çok daha büyük ızgaralarla biter. 200'den fazla renkli bulmacalarla, 3 oyun modu ve bir bulmaca editörü, Pictopix size eğlence saatleri getirecek!

Oyun Picross, Nonograms, Hanjie, Pic-A-Pix, Numaraları ve Grupları ile boya benzer.

Ana özellikler

Diğer özellikler

Özel özellikler

Buhar özellikleri

Anahtar fetürleri: 200'den fazla bulmacayı oyna (oyunculardan +1000) Oyun 3 Oyun Modu: Klasik, Sonsuz ve Zorluklar Eğlenceli bir öğretici olan kuralları öğrenin Daha fazla zorluk için ödüller ve başarılar kazanın Kendi bulmacalarınızı yaratın Ve onları başkalarıyla paylaş! (Steam Atölyesi ile) Rahatlatıcı Müzik (Caz, Bossa Nova) Gizli sırları keşfedin! Mantıksal olarak çözülebilir bulmacalar (gerekli tahmin yok) Yeni başlayanlara yardım etmek için faydalı ipuçları Fare, klavye, oyun denetleyicisi veya dokunmatik ekran ile oynanabilir Çoklu kaydetme yuvası Bulmacalar herhangi bir zamanda askıya alınabilir ve devam edebilir Hatalarınızı düzeltmek için düğmeleri geri alın ve tekrarlayın Büyük ızgaralar için zoom düğmesi Kareler geçici olarak işaretlenebilir Akıllı Slayt (fare satırın dışındaysa bile düz çizgiler çizmenize yardımcı olur)

Minimum: OS: Windows XP, 7, 8, 10 İşlemci: 2 GHz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: Shader Model 2.0 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 77 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ