Pirate Pop Plus Full İndir Oyun indir

Oyun / 05 November 2016

Korsan Pop Plus full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Korsan Pop Plus - Retro tarzı Arcade Eylem! Nefarious kabarcık korsanını yenmek için görevinde Pete Jr'a katılın! Dodge ve Çapa ile kabarcıklar pop ve özelleştirmek için para toplamak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: dadako

Publisher: 13 am kargo çözümleri, 13:00 oyunları

sürüm tarihi: 4 Kas, 2016

tür: casual, eylem

Retro tarzı arcade eylemi!

Pirate Pop Plus, süper bir bağımlılık, yerçekimi savunması, skor kovalayan, kabarcığı, retro tarzı arcade oyunudur.

Nefarious kabarcık korsanını yenmek için Pete Jr'a katılın, masum kasaba halkını baloncuklardaki kötü bir kötülük olan kötü bir kötülük!

Power-up'ları toplarken ve kabarcık korsanının sabit yerçekimi değiştirme yaramazlıkını yönetirken çapa ile kabarcıklarınızı atlatın ve patlatın! Piratey-EST'inizde hissettiğinizde, uzmanınızı ultra zorlu hiper modda test edin ... Oyun daha hızlı ve daha sert olabilir, ancak en çılgın hayallerinizin ötesinde hazineleri bulacaksınız. Göz görebileceği kadarıyla paralar!

Oyunun dükkanındaki içeriğin yeni müzik, yeni yüzler, düğmeler, arka ışıklar ve hatta kabarcık haşhaş mayhem için hatta karakterler gibi kilidini açmak için para toplayın! Yarr!

Kutu denetleyicisi desteğinden!

Anahtar fetürleri: Genel ikiz çubuk analog kontrolörler Xbox 360 Xbox bir Xbox bir Windows 10 Sony Dualshock 3 Sony Dualshock 4 8bitdo nes, snes, pro Bufalo nes, snes USB Retrobit / Retroport NES Adaptörü (Windows Desteği yakında geliyor)

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Grafikler: DX9 (Shader Model 3.0) veya Özellik Seviyesi 9.3 Yetenekleri ile DX11 Depolama: 109 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
15
TELİF HAKKI İHLALİ