Pirates of the Caribbean: At World’s End Full İndir Oyun indir

Karayiplerin Disney Korsanları: Dünyalarda Bedava İndirme PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Karayipler Disney Korsanları: Dünyanın Sonunda - Karayip Korsanları: Dünyanın sonunda oyuncuları filmlerin dünyasına - ve ötesinde davet ediyor. Kılıcı tarafından yaşa ve öl ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Eurocom Entertainment Software

Publisher: Disney Interactive

sürüm tarihi: 22 May, 2007

tür: macera, eylem

Karayip Korsanları: Dünyanın sonunda oyuncuları filmlerin dünyasına - ve ötesine davet ediyor. Captain Jack Sparrow, Turner ve Elizabeth Swann olarak oynayacakken kılıçla yaşa ve öl. İlk filmin kötülük Barbarossa ile birleştikleri için olası müttefiklere yardımcı olun. Birlikte, korsanlarla birlikte çalışacaklar ve dünyanın sonu olarak adlandırılan gizemli jakuzide İngiliz donanmasından büyük bir saldırıdan kurtulacaklar. Oyuncular, hain, egzotik yerlerde her türlü çılgın korsanlar ve lanetli yaratıklarla karşılaştıkları için kurnazlıklarını, Swashbuckling yaratıcılıklarını ve kılıçcılıklarını göstermelidir. Kılıç destekli akrobasi, adaptif savaş ve eşsiz bir oyunda klasik düeltiklerin tadını çıkarın. Yeni hareketlerin kilidini, gizli karakterler, stok kalemleri, silahlar ve gizli yerler.

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista (Windows X64 desteklenmiyor) İşlemci: Pentium 4 Sınıfı veya AMD Athlon İşlemcisi, 1.5 GHz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: 64 MB DirectX 9.0c uyumlu, 3D ekran kartı (NVIDIA GeForce, ATI Radeon veya eşdeğeri) donanım dönüştürme ve aydınlatma özelliği ile. Depolama: 1434 MB Mevcut alan Ek notlar: Entegre (yerleşik) Yerleşik video kartları bu oyun tarafından desteklenmiyor.
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
75
TELİF HAKKI İHLALİ