Pit People Full İndir (Update 7d) Oyun indir

PIPE Piers® full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pit People® - Bu hızlı tempolu, sıra tabanlı, kooperatif macerasında, arayacak ve keşfedin, harika bir yağma bulun, savaşçılarınızı özelleştirin ve garip türleri işe alın! Gelin ustası ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Behemoth

Publisher: the behemoth

sürüm tarihi: 2 Mar, 2018

tür: strateji, rpg, dönüş tabanlı, eylem, macera, açık dünya, rahat

Bu stratejik konumlandırma oyunda kaderinize hakim

Trajik olarak eşsiz kahramanların tam bir dökümü çukurdan birlikte doğacak. Kıyamet Harikası Diyarı boyunca eylem sürelerini çizerken kaderinize hakim olun!

Hızlı tempolu, sıra tabanlı, kooperasyon macerasında, arayacak ve keşfedin, harika bir yağma bulun, savaşçılarınızı özelleştirin ve garip türleri işe alacaksınız. Sinister robotlar, ölümcül vampirler ve acımasızca sevimli cupcake halkı ile dolu düşmanca bir dünyaya hayatta kalmayı umuyorsanız, birliklerinizi ve çeliğinizi karıştırın!

Öne Çıkanlar:

DENEYİMİNİZİ PERTAYAMAYACAKTIR!

Bugün Permadeatt'ı seçin ve ailenizin ve arkadaşlarınızın, hayatınızı başkalarına danışmadan neden böyle sert bir karar verdiğinizi merak ederseniz, ailenizin ve arkadaşlarınızın yargılarınızı sonsuza dek karar vermeyeceğini düşünün.

** sadece intro sonrası uygulanır. Hikaye modu, başka bir oyuncuyu oyuna davet ederek devam edebilir, gerektiğinde hikaye karakterine sahip oldukları sürece.

Anahtar fetürleri: Tek Oyuncu Hikayesi Modu 2 Oyuncu Co-Op Hikayesi (Yerel ve Amp; Çevrimiçi) Yerel 2V2 Arena Çukurda 2V2 için 4 oyuncu (çevrimiçi) İmza Behemoth Sanat Stili ve Amp; Mizah 1.500'den fazla kilidini ve 100+ görev ve görev Gerçekçi Ölüm Simülasyonu: Ölü karakterler sonsuza dek ölü ve hikayeyi tamamlamalarına ihtiyacınız olsa bile geri getirilemez! * Whoops! Ayrıntılı Obitüerler: Adları, seviye ve sizin için kaç kez öldürdükleri gibi önemli detaylar da dahil olmak üzere düşmüş kahramanlarınızı sevgiyle hatırlayın! Altın tasarrufu: Asla başka bir diriliş iksiri satın almayın, çünkü tamamen engelli ve işe yaramazlar! Ücretsiz Tasarruf Tahribatı: Kayıtlı oyununuz * Kalıcı olarak tahrip olur * Evinizdeki karakterlerden kaçarsanız! Ücretsiz!

Minimum: OS: Microsoft® Windows® Vista / 7/8/10 İşlemci: Intel Core 2 Duo 2GHz + veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafik: 512 MB ekran kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
38
TELİF HAKKI İHLALİ