Pitstop Challenge Full İndir Oyun indir

Pitstop Challenge Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pitstop Challenge, başka hiçbir şey gibi bir spor oyunudur. Amacınız, motor sporları devresindeki en iyi Pitstop ekibi olmaktır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Laudo Games

Publisher: Kiss Ltd

sürüm tarihi: 1 Şub, 2016

tür: Simülasyon, gündelik

Bu çok iyi bilinen motor sporunun her hayyonu için bir zorunluluktur ... birini tanıyorsunuz!

Pitstop Challenge, başka hiçbir şey gibi bir spor oyunudur. Amacınız, motor sporu devresindeki en iyi Pitstop ekibi olmaktır.

Bir mekanik ekibinin seçilmesinden ve yönetilmesinden siz sorumlusunuz, her biri bir çukur ekibine ihtiyaç duyan 10 fantastik arabaya sahip olan her biri 10 fantastik arabaya sahip olan dünyanın en hızlı yarışlarından 19'a gönderilmesinden sorumlusunuz. 24 Araç Mekaniği ile emrinizde, işiniz onları en iyisini yapmaktır! Onları dünyanın en hızlı çukur durağı ekibi haline getirin. En iyi puanı elde etmek için, her görev için uygun becerilerle en uygun mekaniği atadığınızdan emin olun.

Beklemeyin, şimdi yüksek hızlı maceranızı başlatın!

Minimum: OS: Windows 7/8 İşlemci: Çekirdek I3 3.1 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce GTX 560 veya 1GB VRAM ile Radeon HD6870 DirectX: Sürüm 9.0c Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Çekirdek I5-2300 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 670 veya Radeon HD7970 2 GB VRAM ile Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
66
TELİF HAKKI İHLALİ