Pix Full İndir Oyun indir

pix full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pix, renkli, köpüklü els toplamak için bir arayışta perilous platformer seviyelerine atlar.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, macera, strateji

PIX, pikselden sonra Pixel tarafından geliştirilmiş ve yayınlanır. 1 Eylül 2017'de piyasaya sürüldü.

PIX, renkli, köpüklü pikselleri toplamak için bir arayışta engel kursları üzerinden atlayan küçük bir küçük piksel sanat yaratığıdır - ancak bu şekilde tehlikeli ve tehlikeyle dolu. Ölüm, parlayan iyiliğini kurtarmak için bu riskli misyonda her köşenin etrafında gizlenir, ancak kafanız piksel dolu olduğunda, yaşam kaybı ve uzuv kaybına değer!

PIX, seviye başına 3 piksel bir hedefin etrafında inşa edilmiş basit bir platformdur. Herhangi bir Noob, sonuna ulaşarak seviyeleri tamamlayabilir, ancak becerilerinizi gerçekten test etmek istiyorsanız, her seviyede 3 piksel toplamayı deneyin.

Anahtar fetürleri:

  36 Seviye (Erken Erişim Sürümlerini Başlatmak için) Seviye başına 3 piksel zorluk Başarılar yakında geliyor Denetleyici Desteği Seviyelerde (Windows) Platform kaos Ölümcül Spike Çukurları Whizzing Testere Bıçakları Ölümün sallanan sarkaçları

  Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 vb İşlemci: 1.2GHz + Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256 MB + DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 250 MB Mevcut alan
  İndirme Linkleri

  meganz

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  uptobox

  i̇ndirme Linki

  google

  i̇ndirme Linki
45
TELİF HAKKI İHLALİ