Pix the Cat Full İndir Oyun indir

Oyun / 24 July 2013

Kedi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pix Cat, reflekslerinize ve witlerinize meydan okuyacak, sizi arkadaşlarınıza ve dünyaya karşı en yüksek olanlara karşı vurgulayacak kritik beğeni toplayan yoğun bir arcade oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: pastagames

Yayıncı: Focus Home Interactive

sürüm tarihi: 29 Oca 2015

tür: eylem, gündelik

"Pix'te kedi, sen, kendi oyununu oynamak için dünyanın ilk kedi! İç içe geçmiş seviyelerinde sonsuzluk, daha derin ve daha derin kılavuzundaki ilerleme. Arkanızdaki ördek yavrusu kazmak için yumurtaları yumurtadan çıkarın. Onları serbest bırakmak için hedef çevrelerinde bırakın. Tüm masraflarda duvarlara ve engellere vurmaktan kaçının! Hala benimle mi? "

Mükemmel Rayman Jungle Run'ı yaratan Fransız Studio Pastagames tarafından geliştirildi, Pix Cat, Reflekslerinize ve Wit'lerinize meydan okuyacak, sizi arkadaşlarınıza ve dünyaya karşı koyacak, eleştirel beğeni toplayan bir yoğun arcade oyunudur. en yüksek skor!

Arcade modunda, gösterişli dijital seviyelerde yolunuzu yapın, kalbinizin bir veya iki ritmi atlamayı başaramayacak bir galvanizleme oluğuna atma! Eski bir çatı katıdan kurtulmuş olan sanatla, nostalji modu sürprizlerle sızan bir maceradır! 70 seviyenin her biri yeni bir beceri mücadelesi sunar ve parmağınızın altında başka bir blister! Laboratuarda, sonuçlarınız hareket sayınızla ölçülür. Bonus damgasını toplamak için tehlikelerden kaçarken onları minimum tutun!

nihayet, dört pixbot'a kadar barındıran yerel savaş modunda arkadaşlarınıza karşı Joust!

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8 İşlemci: AMD / Intel Çift Çekirdekli 2.2 GHz Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: 256 MB 100% OpenGL 3.0 Uyumlu AMD Radeon HD 5000 Serisi / NVIDIA GeForce 9000 Series / Intel HD 4000 Serisi veya daha yüksek Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: openal uyumlu Ek notlar: Oyun aktivasyonu için internet bağlantısı gerekli
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
28
TELİF HAKKI İHLALİ