Pixel Puzzles 2: Space Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 July 2016

piksel bulmacalar 2: uzay full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Piksel Bulmacalar 2: Uzay, evrensel bir tarzda geleneksel tarz bir yapboz bulmaca oyunudur, her parça benzersiz bir şekilde fiziksel bulmaca gibi şekillenemez.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: DL Softworks

Publisher: DL Softworks

sürüm tarihi: 19 Şub, 2016

tür: gündelik, simülasyon, strateji, bulmaca

Pixel Bulmacalar 2: Uzay, evrensel bir tarzda 25 görüntü içeren, her bulmaca parçası olmayan her bulmaca parçası olmayan, bir fiziksel bulmacanın hiçbir şekilde olabileceği bir bulmaca parçası olan geleneksel tarzda bir Jigsaw puzzle oyunudur.

Bulmacaları çözmek için uyduları kullanın. Güç ups kullanmak veya bir roket oluşturmak için yüzer yükleri fırlatın ve sarılmış uzayemayı ay çizmelerinin altındaki çorak kayalardan kurtarın.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: 60 ila 350 parçadan oluşan bir boyutta bulmacalar. Alanın güzel görüntüleri. Otomatik kaydetme, ilerlemenizi asla kaybetmeyin. Huzurlu şaşırtıcı bir atmosfer. Geleneksel bulmaca oyunu. 55 Buhar başarısı. Yapboz parça döndürme. Etkileşimli oyun ortamı. Bulmacaları çözmek için güçler.

Minimum: OS: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP İşlemci: Intel® Core 2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu Depolama: 250 MB Mevcut alan Ses kartı: Genel ses cihazı

Önerilen: OS: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP İşlemci: Intel® Quad Core Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu Depolama: 250 MB Mevcut alan Ses kartı: Genel ses cihazı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
15
TELİF HAKKI İHLALİ