Pixel Puzzles Ultimate Full İndir Oyun indir

piksel bulmacalar nihai full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Piksel bulmacalar nihai, bulmacaları dijital çağa getiriyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: DL Softworks

Publisher: DL Softworks

Yayın tarihi: 9 Eylül 2016

tür: bulmaca, rahat, simülasyon

Pixel, nihai bulmacalar, bulmacaları dijital çağa getirir.

17'den fazla ücretsiz bulmaca dahil, piksel bulmacalar nihai, denemeniz ve tadını çıkarmanız için çeşitli boyutlarda çok çeşitli bulmacalara sahiptir.

, parça 96'dan bir mega 1000 parçaya kadar sayılır. Piksel Bulmacalar Ultimate size dijital pazar yerlerine tam boy profesyonel bulmacalar getiriyor. Artık bir bilinmeyen bu son parçayı aramaya bırakılmayacak, bir daha asla mutfak masası küçük ahşap şekillerle kaplanacak.

Kare'den büyük panorama resimlerine dikdörtgene kadar, mümkün olan en iyi görüntüleri içeren, her biri başka bir yapboz gibi benzersiz bir kesik olanı olan ayrı ayrı temalı bulmaca paketlerine sahip. Piksel Bulmacalar Ultimate size yalnızca inşa etmek istediğiniz bulmaca türlerini oynamak için seçenek verir.

Bulmacanın yeni bir yolu, oyunu istediğiniz şekilde özelleştirin, oyu uygun gördüğünüz gibi oyunu tweak. Birden fazla temalı oyun ortamları, aradığınız yapboz şaşırtıcı deneyimini ince ayarlamak için tamamen özelleştirilebilir.

Anahtar fetürleri: 21 ila 1410 parçadan oluşan boyutlar aralığı. Güzel bulmaca görüntüleri. Otomatik kaydetme, ilerlemenizi asla kaybetmeyin. Huzurlu şaşırtıcı bir atmosfer. Geleneksel bulmaca oyunu. Birçok özelleştirme seçeneği. Birden fazla etkileşimli oyun ortamı. Bulmacaları çözmek için güçler.

Minimum: OS: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP İşlemci: Intel® Core 2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: Genel ses cihazı

Önerilen: OS: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP İşlemci: Intel® Quad Core Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: Genel ses cihazı
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
50
TELİF HAKKI İHLALİ