PixelJunk Monsters Ultimate Oyun indir

Oyun bilgisi:

Tikiman orman savunucusu başı belada. Canavarların orduları, onun yavrularını çözmeyi umarak onun aleminden dolayı - ve onları savunmak size kalmış.

Silah kulelerini peyzajın etrafındaki stratejik noktalara yerleştirerek, işgalcileri yok edebilir ve küçük olanları kurtarabilirsiniz. Arsenalinizi geliştirmenin ve yeni kuleler için ödeme yapmanın yol boyunca hazineyi topla - Tiki bebeklerini almak için sayısız canavar dalgaları çıktı, bu yüzden zorla savaşmaya hazırlanmalısın!

Özellikler: Dört oyun modu oyna: Single Player Kampanyası, Yerel Co-Op Play, Çevrimiçi Ortak OP ve ek zorluklar. Birlikte oyna: Yerel ve çevrimiçi Co-OP, makinenizi paylaşmanızı veya paylaşılan unutulmaz bir deneyim için net üzerinden arkadaşınızla oynamayı yapacaklardır. Online lider tabloları size arkadaşlarınıza ve dünyadaki herkese karşı nasıl istifleneceğinizi gösterir! Tikiman, üç ayrı adada seyahat edecek, karada ve hava yoluyla saldıran zeki canavarlardan korumak için 47 benzersiz ortamı kapsıyor. Onları korumak için cephanesinde her kule kullanacak: ok kuleleri, top kuleleri, hava kule, buz kuleleri, lazer kuleleri, yangın kuleleri, Tesla kuleleri, harç kuleleri, özel güç ups ve daha fazlası! Ayrıca, rastgele sonsuz tekrarlanabilirlik için rastgele seviye üreten gizemli Tum-Tum Adası var! Bu, kelimenin tam anlamıyla yüzlerce saat oyun oynaması, hepsi sizi bölgede tutmak için harika bir film müziğine ayarlandı! Ayrıca konsept sanat, müzik videoları, ses parçaları ve daha fazlası dahil olmak üzere kilitlenebilir içerik de dahil ettik! Steam için 20'den fazla yepyeni başarıyı yarattık, oyunun kilidini açmanız için toplam 52'yi verdik! Ticaret kartları ve rozetleri söylememek!

Nasıl kurulur:

    PixelJunk Monsters Ultimate-Walmart buradan indirin:

    Mega.co.nz: . Size yardım etmek için elimden geleni yapacağım. Fikirlerinizi görmeyi umuyorum. Çok teşekkür ederim.)
    --- hepsini temin ederim Oyunlar dikkatlice kontrol edilir --- İndirme ve Yüklemenin Nasıl Yükleneceğine İlişkin Talimatlar: