Plague Inc: Evolved Full İndir (1.18.3.2) Oyun indir

PLABUE Inc: Evolved Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. VaBue Inc: Evolved, yüksek strateji ve korkunç derecede gerçekçi bir simülasyonun eşsiz bir karışımıdır. Patojen sadece 'Hasta Sıfır' bulaşmıştır - şimdi sonunu ortaya çıkarmalısınız ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ndemik kreasyonlar

Yayıncı: NDemic Creations

sürüm tarihi: 18 Şub, 2016

tür: strateji, simülasyon, gündelik, hayatta kalma, korku

PLABUE Inc: Evolved, yüksek strateji ve korkunç derecede gerçekçi bir simülasyonun eşsiz bir karışımıdır. Patojen sadece 'hasta sıfır' bulaşmıştı - şimdi, insanlığın kendisini savunmak için yapabileceği her şeye karşı uyum sağladığında ölümcül, küresel bir veba gelişerek insanlık tarihinin sonunu ortaya çıkarmalısınız.

PLABUE A.Ş. o kadar gerçekçi, CDC'nin geliştiriciye gelip oyunda enfeksiyon modelleri hakkında konuşmasını ve konuşmasını istedi.

http://blogs.cdc.gov/publichealthmatters/2013/04/plague-inc/

100 milyondan fazla oyuncu, PLABUE A.Ş. tarafından enfekte olmuştur. Şimdi, PLABUE Inc: Evolved, çok oyunculu, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik desteği, geliştirilmiş grafikler ve daha fazlası dahil olmak üzere PC için önemli, tamamen yeni özelliklerle orijinal kritik beğeni toplayan oyunları birleştirir.

10 farklı hastalık tipi - her patojen ana; Bakterilerin biyo-silahlara ve zombilere zihin kontrolüne, insanlığı mümkün olan herhangi bir şekilde sonlandırın - farklı hastalıkların radikal olarak farklı yaklaşımlara ihtiyacı olacaktır.

23 Eşsiz senaryo - Stratejinizi uyarlayın; Senaryolar, salgınınız için daha fazla zorluklar yaratır - yeni bir domuz gribi suşu nasıl işleyeceksiniz veya bir dünyaya buz çağında bulaşacaksınız?

Hiper-gerçekçi dünya - gerçek dünyada strateji; Gelişmiş AI ve gerçek dünya veri ve etkinliklerin kullanımı PLABUE Inc: dünyaca biten bir patojenin oldukça otantik bir simülasyonunu geliştirdi. CDC bile seviyor!

Rekabetçi çok oyunculu - Dünya iki veba ile enfekte olacak kadar şanssızdır, ancak rakibinize karşı genetik egemenlik için savaşı nasıl kazanacaksınız? Oyuncular, küresel kontrol için mücadele etmelerine ve rakiblerini yok etmelerine yardımcı olacak tüm yeni evrimler, yetenekleri ve genleri alırlar!

Kooperatif modu - iki farklı hastalık, dünyayı bir arada bulaştırmak ve yok etmek için ekibi, ancak insanlığın arkasına savaşmak için kolunu yeni hileler var! Eşinizle yakın çalışın ve sizi dünyanın her yerinden, sizi solmadan önce tüm dünyadaki tedavi laboratuarlarını parçalamak için yepyeni, özellikleri ve stratejileri kullanın.

Minimum: OS: Windows 8 İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Entegre Grafikler (512 MB) Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: Desteklenmeyen video yonga setleri: Intel HD Graphics 3000, Intel GMA X3100, Intel GMA 950

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 3.0GHz I5 çift çekirdekli veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 650 Radeon HD 3600 (1GB) Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Desteklenmeyen video yonga setleri: Intel HD Graphics 3000, Intel GMA X3100, Intel GMA 950
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
92
TELİF HAKKI İHLALİ