Plague Road Full İndir Oyun indir

PLABUE YOL BEDAVA indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Veba Yolu - Kurtarma Kurtarma, Canavarlarla Mücadele ve Bir Zamanlar Keşfedin Bir Zamanlar Dönüş Tabanlı Taktik Strateji ve Roguelie elemanlarını birleştiren karanlık bir fantezi oyununda veba'ya düştü ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Arcade Distillery

Publisher: Arcade Distillery

sürüm tarihi: 23 May, 2017

tür: macera, strateji, rpg

Bir hastalığın içinden tüketilen bir şehrin etrafında yer alan veba yolu, bir zamanlar evlerini terk eden ve şimdi geride bıraktıkları kaderi öğrenmeye geri dönen yalnız bir doktorun hikayesini anlatıyor. Çiftliğinizin güvenli bir şekilde sığınağından, infernal veba'dan giderek daha fazla etkilenen bir dizi bölge ile seyahat edin.

Yolda, kurtulanları kurtarın ve seyahat eden yoldaşları olarak kullanıp kullanmayacağınızı veya doktorun çiftliğini geliştirmek ve yeni yeteneklere erişim sağlamak için seçin. Çiftliklerin ilerledikçe, hayatta kalanları işe atadığınız yere bağlıdır.

Bazı kurtulan türler belirli işlerde daha değerlidir, ancak keşif için mevcut tutulursa daha yararlı olabilir. Yolun hayatta kalmak, oluk tabanlı konumlandırma ve dönüş tabanlı strateji mekaniğine sahip savaşlarla mücadelede, veba tarafından yaratılan korkularla mücadele etme yeteneğinize güvenecektir.

Projectürel olarak üretilen aşamaları olan dört bölgeyi travers, zengin bir şekilde gösterilmiş 2D sanat, ödüllü besteci Seer Beezon'tan müzik ve Jim Sterling tarafından gerçekleştirilen anlatım.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (64-bit) İşlemci: Intel Core i5 2400 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 550 TI veya AMD Radeon 7750 Depolama: 400 MB Mevcut Alan Ses kartı: openal uyumlu

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
75
TELİF HAKKI İHLALİ