Planet 1138 Full İndir Oyun indir

Planet 1138 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Planet 1138, stratejiye ağır vurgu yapan bir araç tabanlı eylem oyunudur. Oyuncular, savundayken rakiplerinin tabanını yok etmek için mücadele ederken ağır silahlı bir ATV'yi kontrol eder ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bionic Pony

Publisher: Triskelia Games

sürüm tarihi: 18 Şub, 2016

tür: strateji, eylem

Planet 1138, stratejiye ağır bir vurgu yapan bir araç tabanlı eylem oyunudur. Oyuncular, kendilerini savunurken rakiplerini tahrip etmek için savaştıkları için ağır silahlı bir ATV'yi kontrol ederler. Oyuncular, birlikleri ve bir orduyu empoze edebilecekleri bir orduyu üretmek için yol boyunca kıyafet ve taret inşa edebilirler. Bazlar, hasar görmeden önce devre dışı bırakılması gereken tamir edilebilir kalkan jeneratörleri tarafından korunur, bu nedenle komuta etmek için bir ordu oluşturmak, oyunun çok önemli bir parçasıdır. Planet 1138'in eylem ve strateji oyuncuları arasındaki benzersiz dengesi ile eşleşmeleri saf beceri, mükemmel strateji veya her ikisinin bir kombinasyonu ile kazanabilir.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Outposts inşa et, bir orduyu emer ve savaştan zafer kazanmaya emredin. Seventeen Mission Singlecking kampanyası, birden fazla farklı AI rakiplerine karşı seviyeleri tekrarlayan oyuncular için oyuncuları ödüllendiren sağlam bir yükseltme sistemi ile. Tam denetleyici desteği. Parlak strateji, saf dövüş becerisi veya her ikisinin bir kombinasyonu yoluyla savaşları kazanın. HeineHouseEntertainmentica.com Jason Heine tarafından orijinal müzik

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Celeron Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Entegre Grafikler Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ek Notlar: Bir denetleyici önerilir.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I3 / AMD A-4 Bellek: 1 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 750 / AMD RADEON 6950 veya daha iyi Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ek Notlar: Bir denetleyici önerilir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
51
TELİF HAKKI İHLALİ