PLANET ALPHA Full İndir Oyun indir

Planet alfa full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gezegen Alpha, gizem ve tehlike ile dolu güzel bir uzaylı dünya. Acımasız düşmanlar tarafından takip ederek, hayatta kalmak için mücadele ederken gece ve günün gücünü kullanmanız gerekir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Planet Alpha APS

Publisher: team17 digital Ltd

sürüm tarihi: 4 Eyl, 2018

tür: macera, eylem

Gezegen Alpha, gizem ve tehlike ile dolu güzel bir uzaylı dünya. Acımasız düşmanlar tarafından takip ederek, hayatta kalmak için mücadele ederken gece ve günün gücünü kullanmalısınız.

yabancı bir dünyaya maruz kaldı ...

Garip bir yabancı dünyada uyandım. Yaralanan, Yalnızca, Yalnız ve Teleydiniz, bu yabancı arazide girişim, hayatta kalmaya çalışırken güzel ve çeşitli arazileri gezin.

Gece boyunca güç ve gün

Gezegen dünyasının dünyası güneş döngüsünden etkilenir ve ilerledikçe benzersiz bir hediye bulacaksınız - günün saatini manipüle edebilir ve avantajınıza kullanabilirsiniz.

Gezegen'in Gizemlerinin Kilidini Açın

Eşsiz bir dünyayı keşfedin ve hikayenizi bir araya getirin. Gezegen Alpha'da ne keşfedersiniz?

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Intel Core I5-2550K (3.4 GHz) / AMD FX-4350 (4.2 GHz) Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce GTX 660 (2GB) / AMD Radeon HD 7850 (2 GB) Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel Core i5-4570 (3.20 GHz) / AMD FX-9590 (4.70 GHz) Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 960 (2GB) / Radeon R9 380x (4 GB) Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ