Planet Zoo Full İndir Oyun indir

Gezegen Hayvanat Bahçesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gezegen Hayvanat Bahçesi - Gezegen Hayvanat Bahçesi'nde yaban hayatı için bir dünya inşa et. Gezegen Coaster'ın geliştiricilerinden ve hayvanat bahçesi Tycoon, nihai hayvanat bahçesi sim. Ayrıntılı yaşam alanları oluşturun, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sınır gelişmeleri

Publisher: Frontier Developments

sürüm tarihi: 5 Kas, 2019

tür: yönetim, simülasyon, bina, strateji, gündelik, açık dünya

Gezegen Hayvanat Bahçesi'nde yaban hayatı için bir dünya inşa et. Planet Coaster ve Hayvanat Bahçesi Tycoon'un geliştiricilerinden, etraflarında yarattığınız dünyayı düşünen, hissettiren, hissettiren, hissettiren ve keşfeden otantik yaşayan hayvanlara sahip olan Nihai Hayvanat Bahçesi Sim'i geliyor. Bir küre-paça kampanyası yaşayın veya hayal gücünüzün sanal alan özgürlüğünde vahşi çalışmasına izin verin. Benzersiz habitatlar ve geniş manzaralar oluşturun, büyük kararlar ve anlamlı seçimler yapın ve dünyanın en çılgın hayvanat bahçelerini oluştururken ve yönetirken hayvanlarınızı besleyin.

inanılmaz hayvanların bir dünyasını tanışın. Oynak aslan yavrularından güçlü fillere kadar, Gezegen Hayvanat Bahçesi'ndeki her hayvan, kendine özgü bir görünüm ve kişiliğe sahip bireysel hissediyor. Zanaat, hayvanlarınızın doğal ortamlarını eve getirmek, gelişmelerini sağlamak için her türü eve, araştırın ve yönetin ve hayvanlarınızın genlerini gelecek nesillere geçmelerine yardımcı olmak için her türü araştırın ve yönetin.

Yaptığınız her karara cevap veren inanılmaz bir yaşam dünyasını yönetin. Büyük resme odaklanın ya da ellerinize gidin ve en küçük detayları kontrol edin. Ziyaretçileri ikonik sergilerle heyecanlandırın, hayvanat bahçenizi yeni araştırmalarla geliştirin ve hayvanlarınızın yeni nesillerini tekrar vahşi doğaya bırakın. Seçimleriniz, hayvan refahı ve korumanın ilk geldiği bir dünyada yaşıyor.

Gezegen Hayvanat Bahçesi'nin güçlü parçalı inşaat araçları, zahmetsizce hayvanat bahçenizi benzersiz hale getirmenizi sağlar. Yaptığınız her yaratıcı kararı, hayvanlarınızın hayatlarını ve ziyaretçilerinizin deneyimlerini etkiler. Göller ve nehirler kazmak, tepeleri ve dağları artırmak, yolları ve mağaraları artırmak ve çeşitli temalar ve yüzlerce inşaat bileşeni seçenekleriyle çarpıcı hayvanat bahçeleri inşa ederken hayal gücünüzün vahşi koşmasına izin verin.

Bağlı bir topluluğa katılın ve dünyanın en yaratıcı habitatlarını, manzarasını ve hatta tüm hayvanat bahçelerini buhar atölyesinde paylaşın. Kendi tasarımlarınızın dünyadaki hayvanat bahçelerinde göründüğünü görün, ya da her gün gezegen hayvanat bahçesi topluluğundan yeni içerikleri keşfet.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (SP1 +) / 8.1 / 10 64bit İşlemci: Intel I5-2500 / AMD FX-6350 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 770 (2GB) / AMD RADEON R9 270X (2GB) Depolama: 16 GB mevcut alan Ek notlar: Geliştirme sırasında minimum özellikler değişebilir

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64bit İşlemci: Intel I7-4770K / AMD RYZEN 5 1600 Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1070 (8GB) veya AMD RADEON RX 580 (8GB) Depolama: 16 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
100
TELİF HAKKI İHLALİ