Planetary Annihilation Full İndir (Build 83796) Oyun indir

Planet Annihilation: Titans full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Planet Annihilation: Titans - Komutanıza büyük ordular ile tüm güneş sistemleri boyunca savaş. Dünyayı paramparça eden Titan sınıfı birimleri ile düşman güçlerini yok etmek ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Planetary Annihilation Inc

Publisher: Planetary Annihilation Inc

sürüm tarihi: 18 Ağu, 2015

tür: strateji, rts, bilim kurgu, bina, eylem, açık dünya, gündelik

rts daha büyük oldu

Titans, temel oyunu içeren ve tonlarca yeni özellik ekleyen, zaten büyük ölçekli RTS gezegensel yokluğuna büyük bağımsız genişlemedir:

Dünya titremesi ATLAS Bot ve Yıldırım-Wielding Zeus zeplin gibi 5 büyük titan sınıfı süper birimiyle düşmanlarınızı yıkayın!

Stratejik cephaneliğinizi, çok yönlü hover tankları, indomitable yörüngesel savaş gemileri ve Voracious Nanobot Swarms gibi 16 yeni birim ile genişletin!

Hem tek hem de çok oyunculu olarak mevcut çok seviyeli arazi içeren yeni gezegenlerle oyunuzu yükseltin. Yeni, düzenli bir eğitim deneyimi ile daha hızlı hızlanmaya başlayın, ardından oyununuzu AI çatışması ve çok oyunculu için yeni ödül modu seçeneğiyle bir sonraki seviyeye çıkarın,

Planet yok etme hakkında sevdiğiniz her şeyi dahil:

Epic skala - Arazi, deniz, hava ve hatta yörüngede birden fazla gezegen arasında binlerce gruptaki orduları komuta komutanlığı.

Anahtar fetürleri: * Çevrimdışı oyun için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalıdır

Minimum: OS: Windows 7 64 bit İşlemci: Dört Çekirdekli İşlemci Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Shader 3.0 / OpenGL 3.2 +, 1 GB GPU RAM DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: Windows XP ve Vista desteklenmiyor.

Önerilen: OS: Windows 10 64-bit İşlemci: Dört Çekirdekli İşlemci Bellek: 12 GB RAM Grafikler: Özel Grafik Çip (Entegre Değil) / OpenGL 3.2+, 1 GB GPU RAM DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 7 GB mevcut alan Ek notlar: Windows XP ve Vista desteklenmiyor.
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
68
TELİF HAKKI İHLALİ