Plantera Full İndir (v2.8) Oyun indir

Plantera full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Plantera - Plantera'da kendi bahçenizi oluşturur ve yeni bitkiler, çalılar, ağaçlar ve hayvanlarla büyümesini izleyin. Bahçenizi oynarken ve genişleterken yardımcıları, yuvarlak ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: varagtp

Publisher: varagtp

sürüm tarihi: 28 Oca 2016

tür: gündelik, simülasyon, bina, macera, rpg

Plantera'da kendi bahçenizi oluşturur ve yeni bitkiler, çalılar, ağaçlar ve hayvanlarla büyüyün.

Bahçenizi oynarken ve genişletirken, bir şeyleri almanıza ve bitkilerinizi hasat etmenize yardımcı olacak Yuvarlak mavi yaratıkları çekeceksiniz.

İsterseniz, ağaçları toplayabilir ve kendinizi hasat edebilir veya yeni bitkilere izlerken ve inşa ederken yardımcılarınızın sizin için iş yapmasına izin verin. Helpers oyun oynamıyorken işe yaramaya bile devam edecek ve bazı yeni altınlar her zaman iadenizde sizi bekliyor olmalı!

Bazen ortalama yaratıklar bahçenizi istila edebileceğinden, gözlerinizi açık tutmak iyidir. Onları kendin avla ya da emri tutmak için bir bekçi köpeğine yatırım yapın.

Yeni bitkilerin, çalıların, ağaçların ve hayvanların kilidini açmak için seviyeye çıkın ve bahçenizi genişletmeye ve iyileştirmeye devam edin!

Minimum: OS: Windows XP veya daha yüksek Depolama: 50 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
64
TELİF HAKKI İHLALİ