Poly Bridge 2 Full İndir (v1.27) Oyun indir

Poly Köprüsü 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Poli Köprüsü 2 - İddialı Köprü Binası Indie-hit geri döndü! Daha fazla seviye, daha fazla özellik, daha fazla fizik eğlenceli!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dry Cactus

Publisher: Dry Cactus

sürüm tarihi: 28 May, 2020

tür: bina, simülasyon, bulmaca, strateji

İhraç edilen köprü oluşturma simülatörü geri ve hiç olmadığı kadar iyidir!

Yeni seviyeler, yeni mekanik, özel bir fizik motoru, atölye kampanyaları ve çok daha fazlası! Mühendislik yaratıcılığınızı daha fazla zamanla şaşırtıcı eğlenceyle yeniden keşfedin!

Adrian Talens, yeni bir tam uzunlukta film müziği ile geri döner! Orijinal Poly Köprüsü şarkılarının 13 tamamen yeni pisti artı 18 ile yatıştırıcı ve eleştirel beğeni toplayan müziğe rahatlayın! Tanıdık ve nazik akustik gitar ritimlerinin bir buçuk bir buçukun tadını çıkarın.

Bazı eklenen yastıklarla seviyeleri üstlenin ve yeni bahar malzemesiyle zafere yolunuzu zıplayın. Şimdi köprüleriniz daha da esnek olabilir!

Bu zamanın ötesine ve ötesine gittik, özel bir fizik motorunu optimize edilmiş ve özellikle köprü simülasyonları için ince ayar yaparak hazırladık. Doğru ve öngörülebilir, oyunun rekabetsel yönünü canlı tutarak herkes için aynı simülasyon sonucunu garanti eder!

Anahtar fetürleri: İlk Break Göstergesi: Köprünüz düştüğünde, her şeyin nerede yanlış gittiğini görmek zor olabilir. İlk parçayı kıran bu yeni basit araçla kolayca sorunları teşhis edin ve düzeltin. 3-yollu bölünmüş eklemler: Drawbridges ve hidrolik aksiklikler artık 3 yönlü bölünmüş eklemlerle geliştirilebilir. Çoklu hareketli parçalarla köprünüze karmaşık hareketli tasarımlar kullanın. Daha yüksek çözünürlüklü video tekrarlar: Komik ve çılgınca başarısızlıklarınızı ve arkadaşlarınızla veya sosyal medyada şaşırtıcı başarılarınızı göstermek için yüksek çözünürlüklü video tekrarları kaydedin. Köprülerinizi dünyayla paylaşın!

Minimum: OS: 10 İşlemci: 64 bit Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 3D yetenekli grafik kartı DirectX: Sürüm 10 Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
72
TELİF HAKKI İHLALİ