Polygod Full İndir Oyun indir

Polygod full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Polygod, rastgele üretilen, tek ve amp; amp; Acımasız bir zorluk eğrisi olan çok oyunculu FPS ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Krafted Games

Publisher: Krafted Games

sürüm tarihi: 17 Ağu, 2018

tür: strateji, eylem

Açıklama

Polygod, rastgele oluşturulmuş, tek ve amp; Acımasız bir zorluk eğrisi olan çok oyunculu FPS!

Hızlı tempolu, bir quake-esque hissini rastgele, zorluk ve el yapımı güçlendirme sistemiyle karıştırmak, polygod bir hardcore gamer ve SpeedRunner'ın rüyasıdır. Sadece en yetenekli ve stratejik oyuncular tanrıların denemesini yeneceklerdir.

Sen yüzsüz birisin: tek silahlı, silah kullanan efsane suikastçısı. Poligod'un yedi tanrısı, yeteneğinizi rastgele üretilen düşman kölelerinin arenaları ile test edecek, ardından acımasız bir kutsal şampiyona karşı patron mücadelesi izleyecektir.

Arenaların her biri, yolculuğunuz boyunca topladığınız ruhlar karşılığında size nimetler sunan beş ibadet sunar. Nimetler, benzersiz silah efektleri oluşturmak için birleştirir ve istifleyin, ancak her birinin sonuçları vardır, bu yüzden her kötü mücadelenin hayatta kalmak istiyorsanız akıllıca seçin. Ve unutma, ölüm tanrıların bu arzusunda kalıcıdır!

Anahtar fetürleri: Her seferinde eşsiz, rastgele oluşturulan bir deneyim. Tohum sistemimizle sunulan ve düşman yerleştirme seviyelerini, nimetlerini randomise veya belirli tohumlarda başkalarına meydan okuyun! Polygod, evrensel bir günlük tohum kullanarak tam lider pano desteği sunar. 100 eşsiz nimet ile silah kişiselleştirme. Her tohum size seviyelerde ilerledikçe farklı bir nimet seçimi sunar. Kişisel PlayStyle'ınıza uyacak şekilde stratejik bir şekilde birleştirin ve istifleyin. Mermileriniz kabarcıklarıysa ne gibi olacağını hiç merak ettiniz mi? Peki ya kabarcıklar ve yakınlık mayınları olsaydı? Ve sen bir kerede 3'ü vurdun mu? Işık hızında? Seçenekler sonsuzdur! Lethal bir keskin nişancı inşa veya ölümün kurşun duvarını seçtiniz mi? Nasıl hayatta kalacaksınız: yaşam, zıplama strafe kaçmak, tank benzeri sağlık? Çevrenin nasıl gezinmek istersiniz: çift atlama, helikopter botları, ışınlanma?

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: 2.4 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: 2.8 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2 GB DirectX: Sürüm 12 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ