Pool Nation VR Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 August 2016

Havuz Nation VR Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Havuz Nation VR, bir VR simülasyon oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

Tür: Simülasyon, Spor, VR Games

Havuz Nation VR, Cherry Pop Games, Pilous Yörüngesi tarafından geliştirilmiştir ve kiraz pop oyunları, tehlikeli yörünge tarafından yayınlanmaktadır. 1 Haz 2016'da piyasaya sürüldü.

Havuz Nation VR, VR uzayında havuz fiziğinin nasıl yaşayacağından daha fazlasını gösterir. Oyuncular, her türlü nesneyle ve birbirleriyle etkileşime girebilir, havuz salonundaki plakalar, şişelerde ve diğer eşyalarla hileler yaratabilir, sanal dart oynayabilir ve duvar. Bilardo gerçekçiliği için en gelişmiş tescilli fizik motoru ile havuz Nation VR, en soğuk VR Hangout'ta en çok etkileşimli VR havuz deneyimini sunmayı amaçlamaktadır.

Anahtar fetürleri:

    Gerçek havuz oyna - Hareket kontrolünü ve gerçek havuz fiziği kullanarak sporun daldırıcı ve doğru bir gösterimiyle duyularınızı memnun edin (masaya yaslanmamaya dikkat edin, gerçekten orada değil). Popüler kural setleri ile birkaç çeşit havuz arasından seçim yapın ya da sadece takılın ve ücretsiz oyunda bazı toplara basın. Sonuç yok - rakibinize bir şişe atma zevkinin tadını çıkarın ya da duvara karşı bir tane kırın. Agresif bir şekilde tutuklanmadan ya da atılmadan endişelenmeden barın etrafına bir şeyler atın! Sizi VR'de temizlemeyeceğiz. Oyunu özelleştirin - Çok oyunculu avatarınızı giyin, havuz işaretinizi ve denetleyicilerinizi kişiselleştirin, masa üstünüzü ve hatta etrafınızdaki çevrenizi tonlarca kilidini açıcı bir şekilde dekore edin.

    Minimum:

      OS: Windows 7 SP1 veya daha yeni İşlemci: Intel I5-4590 / AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE® GTX 970 / AMD RADEON ™ R9 290 eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Önerilen:
19
TELİF HAKKI İHLALİ