POPixel Full İndir Oyun indir

Oyun / 08 July 2016

Popixel full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Popiksel - Hey, hiç kurşun adamı olarak bir top tarafından kovulmayı hayal ettiniz mi? Balonlara atlamaya nasıl gidiyor? Bunları Popixel ile yapabilirsiniz. Buradaki oyun ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: cggames

Publisher: cggames

sürüm tarihi: 8 Haz 2016

tür: casual, eylem, macera

Popixel, Pixelart ile yapılan bir oyundur. Gündelik ve macera stilleri arasındaki mükemmel bir karışım. Balonları üstüne atlayan bir Acrobat kurşun adamı kontrol ediyorsunuz, ama bu kadar basit değil: Her balonun kendine özgü bir davranışı var.

Her biri 30 seviyeli 4 farklı dünyaları keşfedin, bulduğunuz her balonu havaya kaldırın ve her seviyede tüm 3 paraları toplamayı unutmayın. Aerodinamik bulmacaları ve yüzer zorlukları çözün, her balonun ne yaptığını öğrenin ve görevinizi tamamlamak için bunları sizin lehinize kullanır.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Her biri benzersiz davranışa sahip düzinelerce balon türleri. Her biri 30 seviyeli dört farklı dünya. Ve daha çok gelmek için. Piksel sanatı.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I3 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler DirectX: Sürüm 10 Depolama: 50 MB Mevcut Alan Ses kartı: IDT Yüksek Çözünürlüklü Ses Kodu
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
17
TELİF HAKKI İHLALİ