Port Royale Full İndir Oyun indir

Oyun / 18 December 2015

port royale full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Liman Royale - Caribbean Denizi'ni ve Selef'teki kasabaları tüm zamanların en iyi açık uçlu buccaneer oyununa keşfedin! Bu, hedefiniz vali olmaktır. Yapabilirsin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ascaron Entertainment

Publisher: Kalypso Media Digital

Çıkış tarihi:

tür: strateji, rts

Caribbean Denizi'ni ve Selef'teki kasabaları tüm zamanların en iyi açık uçlu Buccaneer oyununa keşfedin! Bu, hedefiniz vali olmaktır.

İngilizce, Fransızca, Hollandaca veya İspanyol'dan 4 farklı karakter milletini seçebilirsiniz. Yol boyunca karakterinizin kariyer yoluna karar verdiğinizde ve bir maceracının hayatını yaşayacağınız tüm görevleri ve görevleri takip edeceğiniz. Haritaları gizli hazinelere satın alabilecek, gizli korsan hovels, mevcut 60 şehrin tümü arasındaki ticaret, kendi işinizi geliştirin ya da korsan olun! Ve daha erken veya daha sonra ne seçerseniz seçin, güzel deniz savaşlarına katılacaksınız.

Liman Royale oyuncuyu gerçek tarihi konumlar içinde yerleştirir. Tarihte 4 farklı zaman - 1570, 1600, 1630 veya 1660 arasında seçim yapma seçeneği sunulur. Bu zaman çizelgelerinin her biri oyun oyunun üzerinde doğrudan etkisi vardır. Bu zengin ve tehlikeli dünyada savaşlara, felaketlere ve daha fazlasına tanık olacaksınız. Bu yüzden her şey için hazırlıklı olun ve cutlass ve tabancanıza hazır olun - macera bekliyor!

Anahtar fetürleri: Bir toprak sahibi, tüccar, korsan veya maceracı olmak Tüm filoları komuta ve hem çatışmalara hem de epik deniz savaşlarına katılın Bir serbest meslekçinin hayatını yaşa ya da Caribbean Denizi üzerinde egemenlik için savaşan dünya güçlerinden birine kendinizi söyleyin.

Minimum: Sistem: Windows XP veya Vista İşlemci: 1 GHz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumludur) Diğer: 1024 × 768 çözünürlük gösterme yeteneğine sahip monitör (veya ekran ölçekleme aracı)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
25
TELİF HAKKI İHLALİ