Power Hover Full İndir (v1.7.0) Oyun indir

Güç Hover Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Güç Hover - Hoverboarding robotların kontrolünü ele geçirin, ıssız dünyayı keşfedin, yerçekimi meydan okur, okyanuslara dalın ve kum tepelerindeki Sandworms ile gidin! Şık grafikler ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: oddrok

Publisher: oddrok

sürüm tarihi: 10 Jan, 2017

tür: yarış, macera, eylem

Genel Bakış

Güç Hover Hoverboarding Robotlar hakkında bir aksiyon oyunudur!

Yerçekimini saptır ve bir hoverboard kontrol etme özgürlüğünün tadını çıkarın! Çürüme dünyasında yolunuza gidin, tehlikeleri önleyin ve enerjiyi toplayın! Tek ve ıssız robot dünyasının hikayesini açın.

Gameplay

Oyunda ana amaç, seviyeleri geçmek ve mümkün olduğunca fazla enerji toplamaktır.

Kontroller basittir: Oynatıcıyı yönlendirmek için sola veya sağa basın.

Hoverboard, yerçekimini sapmanıza olanak sağlar ve genellikle seviyeleri geçmek için yana doğru ve baş aşağı doğru sürmeniz gerekir. Her şey, ilginç açılar sağlayan ve oyuncunun her zaman kontrol altında kalmasını sağlayan bir kamera sistemi ile birlikte bağlanır.

Hikaye

Birisi tüm gücü robot köyünüzden çaldı, ancak parça hala sıcak, hoverboard'ınıza atla ve enerjiyi geri al!

Anahtar fetürleri: 35'den fazla el işlenmiş seviyeleri sürprizlerle dolu! Yerçekimi meydan okur ve bir hoverboard kontrol etme özgürlüğünün tadını çıkarın. Güzel psödo-düşük poli sanat tarzının tadını çıkarın. Küçük etkileşimli cutscenes ile anlatılan hikayeyi deneyimleyin. Güzel manzaraları ve çoklu farklı temaları keşfedin. Mücadele seviyelerinde ve mücadele modunda arkadaşlarınızla rekabet edin. Ted forvet tarafından heyecan verici bir film müziği.

Minimum: OS: Windows 7'nin 32-64bit sürümleri, Windows 8, Windows 10 İşlemci: +2 GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Grafik: NVIDIA GTX 650 TI veya AMD Eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ