Power & Revolution GPS4 Full İndir (v6.16) Oyun indir

Oyun / 04 July 2016

Güç ve AMP; Devrim GPS4 Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Güç amplifikatörü; Devrim GPS4 şu anki dünyamızın jeopolitik bir simülasyon oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: Simülasyon, strateji

Güç ve AMP; Devrim GPS4, eversim tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmaktadır. 26 Mayıs 2016'da piyasaya sürüldü.

Dünyanın jeopolitik simülatörlerin kıyaslamasını bugün Keşfedin!

Güç ve AMP'de; Devrim, dördüncü nesil jeopolitik simülatör, seçtiğiniz bir veya birkaç ülkenin devleti başkanı haline gelir ve dünyadaki etkinizi genişletin ya da yasal ya da yasadışı bir muhalefet lideri olarak oynayın ve fetih için hazır olun!

Anahtar fetürleri:

    1 Ocak 2016 itibariyle jeopolitik ve ekonomik verilerin güncellenmesi Detaylı Seçim Kampanyası: Televizyonda Tartışmalar, Toplantılar, Kampanya Bütçesi, Seçim Platformu, Anketler Yeni Yeniden Tasarlanmış ve Optimize Edilmiş Arayüz Multithreading kullanımı ile simülasyon hesaplamalarının ivmesi İşsizliğin derinlemesine simülasyonu Şahin yağ ve gazın değerlendirilmesi, geliştirilmesi ve düzenlenmesi Keşif ve Muharebe Dronlarının Entegrasyonu, Mobil İsyancılar Kampları Birden fazla ekran ve 4k ekranlar için özel bir arayüz Ve yeni mevzuatlar, yeni karakterler, yeni organizasyonlar, yeni idari bölgeler ... 3D vücut ve yüz animasyonları ile 200 yeni kişi.

    Minimum:

      OS: Windows 10, 8, 7 İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 256MB DirectX 9.0 uyumlu video kartı Depolama: 4 GB mevcut alan Önerilen:
19
TELİF HAKKI İHLALİ